Ile od PZU odszkodowanie za złamanie palca może wynosić?

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Odszkodowania PZU Ile od PZU odszkodowanie za złamanie palca może wynosić?

Tagi: 

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  ENDrju 4 lat, 3 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  son39
  Uczestnik

  Hej ludzie! Pytanie takie stawiam, ile mi wypłaci PZU odszkodowanie za złamanie palca? Po powrocie z dyskoteki zamykalem drzwi od busa. Niefartownie uderzylem sie w palec przy zamykaniu. Mialem operacje i skladali mi palec prawej dloni na druta. W czasie wypadku bylem pod wplywem alkoholu. Czy nalezy mi sie odszkodowanie z PZU? Co miesiac oplaca skladki moj zaklad pracy.

  Avatar
  karolek
  Uczestnik

  Odszkodowanie nie będzie się należało bo wypadek nie miał miejsca w pracy lub związku z pracą.

  Avatar
  son39
  Uczestnik

  A moj kolega z pracy mial wypadek samochodowy i mial zlamana reke i odszkodowanie dostal…

  Avatar
  karolek
  Uczestnik

  Ubezpieczenie pracownicze służy zabezpieczeniu pracodawcy przed ewentualnym roszczeniem ze strony pracownika, jeżeli przydarzy się nieszczęśliwy wypadek.
  Jeśli chodzxi o kolege to proszę się spytać od kogo dostał odszkodowanie.

  Avatar
  son39
  Uczestnik

  dzwonilem do kolegi z pracy ktory tez ulegl wypadkowi w domu i odszkodowanie dostal. mowil mi ze my w pracy jestesmy prywatnie ubezpieczeni i co miesiac placimy skladki. To ubezpieczenie obejmuje tez moja smierc i bliskich. czy w takim wypadku za takie ubezpieczenie nalezy mi sie odszkodowanie?

  Avatar
  milka
  Uczestnik

  Skoro jesteś ubezpieczony w ramach nieobowiązkowego prywatnego ubezpieczenia pracowniczego to należy Ci się odszkodowanie. Prawdopodobnie stan nietrzeźwości może być przyczyną odmowy ze strony ubezpieczalni.

  Avatar
  ENDrju
  Uczestnik

  Pierwsza kwestia to samo ubezpieczenie. Jeżeli pracodawca ma ubezpieczony cały zakład pracy od odpowiedzialności cywilnej, to niestety nic nie dostaniesz. Co innego jeśli miałeś na myśli ubezpieczenie grupowe w PZU. Wtedy jest to normalne ubezpieczenie na życie więc teoretycznie wypłata odszkodowania będzie ci przysługiwać. Zostaje jednak kwestia tego alkoholu. Musisz sobie przeczytać dokładnie warunki umowy i w sumie to powinieneś je dostać kiedy podpisywałeś dokumenty na ubezpieczenie. Tam będziesz miał napisane wszystko i kiedy pieniedzy nie dostaniesz. Osobiście wątpie żeby PZU wypłacało kasę jak wypadek był pod wpływem alkoholu.

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.