Czy zrastanie się kości boli? Złamanie wieloodłamowe…

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Szkody osobowe Czy zrastanie się kości boli? Złamanie wieloodłamowe…

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  Kaczucha2 3 lat temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  baska
  Uczestnik

  Powiedzcie państwo czy zrastanie się kości boli oraz jak długo utrzymuje się ból po złamaniach wieloodłamowych ? Co jest najdziwniejsze, że boli mnie miesiąc po operacji. Czy mam kontynuować rehabilitację ?

  Avatar
  patcyk
  Uczestnik

  Najlepiej skontaktować się z lekarzem.

  Avatar
  esica
  Uczestnik

  Hej, ja miałam złamanie to miałam gips na 3 tygodnie. Kiedy byłam na wizycie, aby ściągnięto mi gips to lekarz powiedział, że wszystko jest okej i że mogę normalnie chodzić. Jako że mnie ta noga bolała, to chodziłam o jednej kuli. Lekarz powiedział mi, że w ciągu maksymalnie 2 tygodni noga powinna się rozchodzić. Dzisiaj mija już 5 tydzień a noga dalej boli. Czy mogła się źle zrosnąć ?

  Avatar
  patcyk
  Uczestnik

  Każdy z nas reaguje inaczej. Ja jestem rok po wieloodłamowym złamaniu piszczeli i noga bardzo boli. Punktowo, w konkretnym miesjcu w okolicy złamania.

  Avatar
  kun
  Uczestnik

  Masaże bardzo pomagają. Chodzisz na rehabilitację ?

  Avatar
  esica
  Uczestnik

  Nie, nie chodzę na rehabilitację bo lekarz mi nie zalecił. Wydaję mi sie, że moja noga źle się zrosła bo jak dotykam kostki to wyczuwam 2 kości i po chwili mnie ta noga boli. Na dodatek jest jeszcze spuchnięta….

  Avatar
  Kaczucha2
  Uczestnik

  To co wy za lekarzy macie że chodzicie o kulach, z opuchlizną i obolali? Przecież z takim czymś to się idzie na ponownie przeswietlenie i diagnostykę żeby to sprawdzić jeszcze raz. Nic nie rozumiem z tego. Nie miałem złamanej nogi, ale miałem np. zwichnięty bark i mój lekarz powiedział wprost kiedy może boleć i na jakie objawy zwracać uwagę. Byłem 3 razy na kontroli, wszystko dokładnie wybadał, wypytał czy nadal boli i kiedy. Tak więc jak możecie to zmieńcie przede wszystkim lekarzy bo to jakaś tragedia!!

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.