Złamanie dwukostkowe podudzia – kiedy będę mogła chodzić? Pomocy!

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Szkody osobowe Złamanie dwukostkowe podudzia – kiedy będę mogła chodzić? Pomocy!

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  ENDrju 2 lat, 8 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  martunia55
  Uczestnik

  Dzień dobry, doznałam złamania dwukostkowego podudzia. Przeszłam operację, podczas której wykonano zespolenie. Mam pręt Ruscha i popręg Webera. Przez 7 tygodni miałam noge w gipsie. Za kilka dni postawię pierwszy krok. Kiedy zacznę chodzić bez kul? Bo przyznam że strasznie mnie to wszystko irytuje.

  Avatar
  betunia
  Uczestnik

  Ja miałam mniejsze obrażenie i całkowicie bez kul zaczęłam chodzić 8 tygodni po zdjęciu gipsu. Dość długo ale wszystko dobrze sie zrosło i teraz wszystko jest w porządku.

  Avatar
  asikaro
  Uczestnik

  Pewnie kule będą potrzebne dosć długo ale trzeba sie z tym oswoić. Każdy przypadek jest inny i kazdy organizm indywidualnie radzi sobie z dysfunkcjami.

  Avatar
  pieknyrodak
  Uczestnik

  Radziłbym raczej się nie spieszyć z tym stawaniem na nogi, oczywicie wszystko pod okiem lekarza. Wiadomo jak to jest ze złamaniami, lepiej na spokojnie poczekac żeby wszystko się zrosło. Ja bym wolał na początku nie przeciążać organizmu.

  Avatar
  lima-romeo
  Uczestnik

  A jak to wygląda z odszkodowaniem po takich złamaniach? W liceum na wf miałem złamaną kostkę bo uderzyłem o drabinki. Dostałem pieniądze z ubezpieczenia szkolnego, ale kostka po jakimś czasie znowu zaczeła mnie boleć i okazało się że coś tam w środku do końca się nie zrosnęło i musze na nowo miec założony gips. Jak z tatą napisałem do ubezpieczyciela to mi odpisali że już dostałem pieniądze i nie mogę za drugi taki uraz dostać znowu. To jak to jest? Bo miałem przeciez normalnie wypisane zwolnienie z zajęć więc nie oszukuje przecież bo na prawdę mnie bolało niesamowicie.

  Avatar
  ENDrju
  Uczestnik

  To chyba normalne niestety. Kiedyś przeglądałem warunku umowy jednego ubezpieczyciela (nie powiem jakiego) i tam było napisane że można dostać odszkodowanie tylko za jeden uraz w obrębie jakiejś kończyny.

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.