Czy po zdjęciu gipsu można od razu chodzić? Pomóżcie!

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Szkody osobowe Czy po zdjęciu gipsu można od razu chodzić? Pomóżcie!

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  Marcyzzia 3 lat temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  mwer
  Uczestnik

  Cześć, napiszcie mi tylko czy po zdjęciu gipsu można od razu chodzić? Tydzień temu złamałem sobie kostkę i strzałkę. Lekarz powiedział, że złamanie nie wygląda za dobrze i mam mieć gips przez 8 tygodni. Mam nadzieję, że po tym czasie zdejmą mi już ten gips. Ile czasu się na to choruje ? Czy zwolnienie należy się podczas rehabilitacji ?

  Avatar
  paparu
  Uczestnik

  Mam podobne złamanie… Lekarz powiedział, że na takie urazy leczy się od 3 do 6 miesięcy. Jutro idę na zdjęcie gipsu więc się dowiem co i jak

  Avatar
  mwer
  Uczestnik

  Czy miałeś robione zdjęcie po ściągnięciu gipsu ? Ja nie miałem żadnego zdjęcia i żadnej rehabilitacji. Mam tylko moczyć sobie tą nogę w domu. Zwolnienia dostałem na 20 dni. Czy to już koniec leczenia ? Co mam teraz zrobić ?

  Avatar
  arilor
  Uczestnik

  2 miesiące temu złamałam nogę. Naruszona została równiez strzałka. Mam w tej chwili 5 śrub (jedną wyjęli mi 4 tygodnie temu). Chodzę bez kul, ale boję się przenieść cały ciężar na chorą nogę. Problem mam jeszcze ze stawem skokowym bo pomimo chodzenia dość częstego, jeżdżenia na rowerku ruch w stawie jest ciągle mały. Tydzień temu ortopeda powiedział mi, że ruch w stawie jest. Czy ktoś może mi powiedzieć kiedy będę miała pewną sprawność ?

  Avatar
  kocemba
  Uczestnik

  A ja złamałam staw skokowy 3 tygodnie temu. Mam 7 śrub i płytkę. Nikt z lekarzy nie może określić kiedy zakończy się termin leczenia. Czy wyjmowanie śrub będzie odbywało się ze znieczuleniem w kręgosłup ?

  Avatar
  Marcyzzia
  Uczestnik

  Ja też miałam złamanie kości strzałkowej i 7 tygodni w sumie miałam gips. Lekarz powiedział że mogłam kilka dni wcześniej już się zdecydować na zdjęcie gipsu, ale lepiej swoje odczekać. Na rehabilitację z tego co wiem to nie dostajesz zwolnienia, chyba że rehabilitujesz się w trakcie całego okresu leczenia. Bo w sumie to trzeba rozróżnić czy rehabilitacja jest konieczna żeby dalej pracować czy po prostu jest dodatkowa żebyś się lepiej czuła. Z resztą jeśli szef jest wyrozumiały to może Ci dać bez problemu wolne na dzień rehabilitacji czy szybciej cię puścić do domu. Tak czy owak lepiej się nie spieszyć i na spokojnie podleczyć do końca.

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.