Usuniecie sledziony odszkodowanie po wypadku na drodze

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Odszkodowania komunikacyjne Usuniecie sledziony odszkodowanie po wypadku na drodze

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  milka 5 lat, 6 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  majkara
  Uczestnik

  Dzien dobry moją córkę potrącił samochd gdy wracała ze szkoły do domu. Spotkalo ja usuniecie sledziony odszkodowanie co prawda nie jest najważniejsze, ale własnie w tym celu pisze na tym forum. Córka przechodziła przez jezdnię będąc na pasach. Kierowca twierdzi, że jej nie widział bo oślepiło go słońce. Natomiast cóka mówi że weszła na przejście gdyż samochód był wystarczająco daleko i myslala że zdąży zachamować (tym bardziej, że był korek na tej ulicy więc wszyscy jechali wmiarę wolno). Została wezwana karetka i policja. Córka nie miała żadnych ran zewnętrznych tylko siny ból w klatce piersiowej i brzucha. Po badaniach w szpitalu zostawiono ją na obserwacji i po czterech godzinach przy powtórnym USG zdecydowano o operacji w celu usunięcia śledziony. Jakie odszkodowanie należy się mojej córce ? Czy może się ubiegać o jakieś zadośćuczynienie od kierowcy gdyż przyznał się do winy, oprócz ubezpieczenia OC ?
  Na obecną chwilę jest w trakcie leczenia pooperacyjnego. Nie wiem jak długo będzie w szpitalu… prosze o pomoc

  Avatar
  lorin
  Uczestnik

  Jeżeli wina jest kierowcy to można będzie dochodzić roszczeń z polisy OC pojazdu oraz wszystkich dobrowolnie opłacanych polis typu NNW. Usuniecie śledziony to bardzo poważny uraz i roszczenia za taki uszczerbek to kwoty od 60 do 150 tysiecy.

  Avatar
  milka
  Uczestnik

  Oprócz wypłat z ubezpieczeń NNW, jeżeli córka takie miała, należy się odszkodowanie i zadośćuczynienie z OC sprawcy wypadku.

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.