Sankcje Kredytu Darmowego 2024

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 8 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  Mateo 2 miesiące, 1 tydzień temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • Avatar
    Lukasz
    Uczestnik

    Witam,

    myślę, że to jest dobre miejsce na to, żeby rozpocząć wątek Sankcjach Kredytu Darmowego. Usługa coraz popularniejsza, chętnych coraz więcej, firm i kancelarii specjalizujących się w temacie też, więc może znajdę osoby, które podzielą się swoimi doświadczeniami?

    Co sprawiało Wam problemy?
    Czy macie to już za sobą?
    Macie już postępy w swoich sprawach?

    A może macie pytania?

    Sam dużo na ten temat czytałem, mam pierwsze rzeczy przygotowane, ale cały czas się zastanawiam.

    Avatar
    Mateo
    Uczestnik

    w teorii piekna sprawa te sankcje – wiadomo ze banki wala ludzi na potege i pewnie dosc latwo mozna znalezc te bledy, ale jak sie patrzy, ile z tym sie trzeba uzerac, ze 3-5 lat procesu… wolne sady tego nie ulatwiaja walki o swoje

    Avatar
    Irek
    Uczestnik

    Powiem tak… bank robi co może, żeby powstrzymać ten proces – u mnie zaczęło się od wystąpienia o dokumenty – harmonogram spłaty etc. no i najpierw czekałem 30 dni – wysłali w fatalnej wersji – skany wydrukowanych rzeczy. potem chciałem w lepszej jakości, to chcieli dopłaty…

    ale zapłaciłem, gra warta świeczki – oddadzą to w nawiązce – wierzę w to i walczę o to. wszystkich zachęcam i jak ktoś ma pytania to niech pisze postaram sie odpowiedziec

    Avatar
    Lisekk
    Uczestnik

    Hej, też korzystałem ze SKD, ale w PKO BP. Byłem w szoku, jak łatwo poszło. W umowie znaleziono nieścisłości dotyczące oprocentowania i dodatkowych opłat. Dzięki temu spłaciłem tylko to, co faktycznie pożyczyłem :))

    Muszę przyznać, że na początku byłem sceptyczny. Ale po konsultacji z ekspertami i złożeniu odpowiednich dokumentów, sprawa poszła gładko. Teraz cieszę się, że nie muszę martwić się wysokimi ratami. To świetne uczucie, polecam wszystkim.

    Avatar
    Max
    Uczestnik

    Cześć wszystkim 🙌 Myślę nad skorzystaniem z SKD, ale nie jestem pewien. Mam kredyt w Banku Millennium. Czy to bezpieczne? Boję się, że mogą być jakieś haczyki. 🤔 Ktoś miał doświadczenie z tym bankiem? Czytałem o różnych przypadkach, ale nadal nie jestem pewny. Słyszałem, że czasami banki mogą robić problemy. Czy warto zaryzykować? Nie chciałbym, żeby to wpłynęło na moją zdolność kredytową. Szukam jakichś porad, co powinienem zrobić. Czy ktoś może mi doradzić na podstawie swoich doświadczeń?

    Avatar
    marek34
    Uczestnik

    no nie licz ze bedzie latwo i bank ci odda kase tak bez walki

    ale warto sie z nimi bic o swoje przeciez to jest nawet kilkanascie tysiacy

    ja zaczolem dzialac, ale z firma doradcza zbieram dokumenty jak mi sie juz uda ze wszystkim to wroce i napisze

    Avatar
    kristi
    Uczestnik

    Cześć, zastanawiam się nad skorzystaniem z sankcji kredytu darmowego i chciałbym zrozumieć, jakie mogą być tego konsekwencje. Czy ktoś mógłby podzielić się swoim doświadczeniem w tej kwestii? Szczególnie interesuje mnie, jak proces ten wpłynął na Waszą zdolność kredytową i czy mieliście jakiekolwiek problemy z bankiem po skorzystaniu z sankcji.

    Avatar
    mikolaj
    Uczestnik

    Jakie kroki nalezy podjąć aby skutecznie zastosowac sankcję kredytu darmowego i czy istnieja specjalne wymogi do spełnienia, aby muc z niej skorzystac? Czy ktoś może podzielić się swoimi doswiadczeniami w negocjacjach z bankiem o te sankcje

    Avatar
    Mateo
    Uczestnik

    Hej wlasnie przechodze przez proces SKD i musze powiedziec ze moja zdolnosc kredytowa nie ucierpiala zbytnio ale warto pamietac ze kazdy przypadek jest inny wazne jest dokladne przeanalizowanie umowy i bycie na biezaco z wszelkimi wymaganiami banku odnosnie dokumentacji warto tez skonsultowac sie z prawnikiem lub doradca finansowym zeby uniknac nieporozumien i problemow w przyszlosci generalnie jestem zadowolony z decyzji ale trzeba byc ostroznym i dobrze przygotowanym

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.