Stłuczenie głowy odszkodowanie po wypadku z TIRem

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Odszkodowania komunikacyjne Stłuczenie głowy odszkodowanie po wypadku z TIRem

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  goska85 5 lat, 6 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  goska85
  Uczestnik

  Miałam stłuczenie głowy, na jakie odszkodowanie mogę liczyć? Jechałam swoim autem i na zakręcie w bok mojego samochodu uderzył we mnie TIR, który wpadł w poślizg. Zaraz po wypadku czułam się dobrze, ale cały czas powtarzałam że uderzyłam się w głowę. Nie wezwałam ani pogotowia ani policji. Kierowca TIRA napisał oświadczenie o przyjęciu winy na siebie, spisaliśmy dane z polisy itp..
  Jeszcze tego samego dnia po 2 godz. pojechałam na pogotowie z ogromnym bólem głowy i kregosłupa.
  Od tamtej pory przebywam na zwolnieniu lekarskim. Jestem pod opieką neurologa i chirurga. Mam jakiś miękki kołnierz na szyi, boli mnie głowa i szyja.
  Zgłosiłam już szkodę na osobie w TU sprawcy.
  Chciałam się dowiedzieć jakiej kwoty odszkodowania mogę się spodziewać ?
  Co ma wpływ na ustalenie tej kwoty ?

  Avatar
  milka
  Uczestnik

  A zgłosiłaś już szkodę w ubezpieczalni ? Jeżeli na skutek wypadku utraciłaś dochody również możesz się starać o zwrot. Co ma wpływ na wysokość odszkodowania? przede wszystkim odniesiony uszczerbek na zdrowiu – za to przyznaje się zadośćuczynienie. Ponadto należy Ci się zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji, koniecznie idź na rehabilitacje

  Avatar
  goska85
  Uczestnik

  Tak szkodę już zgłosiłam telefonicznie i pisemnie. Czy wystarczy jak wraz z historią choroby, wyśle pismo z oszacowanymi kosztami i utraconymi dochodami ? Czy aby otrzymać zadośćuczynienie za wyrządzone szkody trzeba iść do sądu z ubezpieczalnią czy można samemu to oszacować ?

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.