Brak zrostu kości po złamaniu ręki w 3 miejscach

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Szkody osobowe Brak zrostu kości po złamaniu ręki w 3 miejscach

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  malywariad 2 lat, 8 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  krzyk
  Uczestnik

  witam, niestety mam problem 🙁 brak zrostu kości po wypadku samochodowym. Złamanie ręki w 3 miejscach, wieloodłamowe złamanie miednicy oraz złamania kończyn Ręka unieruchomiona za pomocą płytki oraz popręgu Webera. Pełny zrost po 4 miesiącach. Natomiast złamania nóg unieruchomione za pomocą gwoździ śródszpikowych podwójnie ryglowanych. Po roku brak jakiegokolwiek zrostu w żadnym z trzech złamań. Dynamizacji nie wykonano, mimo iż ponoć była potrzebna. Po pół roku od złamania zalecono mi normalne chodzenie aby było pełne obciążanie nóg. Chodzić nie mogę. Nie potrafię tego opisać… Stanę, przejdę ok. 20 m i czuję się, jakbym byl na szczudłach. Proszę o pomoc. Co mam w tej sytuacji zrobić ?

  Avatar
  rubin
  Uczestnik

  Najlepiej zgłosić sie do jakiegoś obiektywnego specjalisty

  Avatar
  nestor
  Uczestnik

  Witam mam podobny problem… po 7 miesiącach okazało się że gwóźdź jest za wąski i zrostu nie będzie dzisiaj ustalono mi termin operacji i będę miał wyciągnięty gwóźdź i zalłożoną płytę tytanową na kość a pod płytę włożone odłamki kości w celu szybszego zrostu.

  Avatar
  malywariad
  Uczestnik

  A ja mam inny problem chociaż związany ze zrostem a właściwie to brakiem niestety 🙁 mam 18 lat i jestem ubezpieczony w szkole. Miałem złamany staw skokowy i za samo złamanie dostałem pieniążki. W sumie to lekarz na początku stwierdził że jest ok wszystko i zdjęli mi gips. Ale ciągle czułem niewielki ból przy chodzeniu aż w końcu po tygodniu gdy bolało już mocniej to zgłosiłem się znowu do lekarza i po badaniu RTG wyszło że coś tam nie do końca się zrosło i musiałem na nowo nosić gips.

  I pytanie mam, czy mogę znowu napisać do ubezpieczalni bo mam na nowo złamaną nogę? Czy jak już raz napisałem to już nie można drugi raz, nawet jeśli kość się nie zrosła prawidłowo?

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.