Skąd mogę pobrać odwołanie od orzeczenia rwkl wzór ?

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Inne przypadki Skąd mogę pobrać odwołanie od orzeczenia rwkl wzór ?

Tagi: 

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  piotr19 5 lat, 9 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  sierzant
  Uczestnik

  Drodzy państwo, czy doradzicie mi skąd można pobrać odwołanie od orzeczenia rwkl wzór? Odchodząc na emeryturę mundurową, na moją prośbę zostałem skierowany na komisję lekarską, która przyznała mi III grupę inwalidzką bez związku ze służbą. Orzeczenie jest z 1999 r. bo wlasnie wtedy odszedlem na emeryture. Czy są szanse na odwołanie się od od orzeczenia ?

  Avatar
  karolek
  Uczestnik

  Proszę uzyskać aktualną decyzję o inwalidztwie i od niej się ewentualnie odwoływać

  Avatar
  zand
  Uczestnik

  Odchodząc na emeryturę mundurową zostałem skierowany na komisję lekarską, która przyznała mi III grupę inwalidzką na 2 lata. Po dwóch latach ponownie stanąłem na komisjie lekarską, która odebrała mi tą grupę. Czy są szanse na odwołanie się od od orzeczenia ?

  Avatar
  milka
  Uczestnik

  Można próbować się odwołać.

  Avatar
  piotr19
  Uczestnik

  Czeka Cie dlugaa droga. Ja przez 20 lata miałem orzekana grupę inwalidzką a ponieważ do 2010 roku nie robiłem odwołań więc nie było problemów. W 2010 roku zaczeły się schody. Zaczeły znikać dokumenty, ostanie orzeczenie wydane zostało wogóle bez jakichkolwiek badań. Wszyscy lekarze orzecznicy w godzinach od 8.00 do 15.00 nie sa lekarzami lecz urzednikami nie mającymi pojęcia o sztuce lekarskiej a także o znajomości obowiązującego prawa. praktycznie od stycznia tego roku nie mam aktualnego orzeczenia a ponieważ nie ma orzeczenia wobec czego nie można wydać decyzji od której to dopiero przysługuje prawo zaskarżenia do sądu ubezpieczeń społecznych. Dla nich nie liczy się pacjent i jego stan zdrowia ale wytyczne administracyjne których celem jest nie przyznanie renty.
  Pogarda wobec tych lekarzy to bardzo skromne określenie praktycznie takim lekarzom powinno odbierać się prawo wykonywania zawodu a za działalność powinno się dotkliwie karać.

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.