Jakie odszkodowanie NW po wypadku samochodowym?

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Odszkodowania komunikacyjne Jakie odszkodowanie NW po wypadku samochodowym?

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  werka 6 lat temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  kruszynka
  Uczestnik

  Dzień dobry. Mam pytanie o odszkodowanie NW po wypadku samochodowym. Razem z koleżanką mieliśmy wypadek. Wjechał w nas TIR, kiedy staliśmy w korku. Doznałyśmy urazu głowy, karku, miałyśmy wstrząs mózgu. Czy możemy dostać odszkodowanie z NNW sprawcy ? Sprawca jest Słowakiem….Jestem ubezpieczona w PZU. Czy mogę również od nich zażądać wypłaty odszkodowania ?

  Avatar
  monra
  Uczestnik

  Jeśli chodzi o odszkodowanie z NNW to mogą się o nie ubiegać pasażerowie pojazdu należącego do sprawcy. Najlepiej dochodzić odszkodowania z OC sprawcy. Może się Pani ubiegać o odszkodowanie z PZU

  Avatar
  kruszynka
  Uczestnik

  Dziękuję za odpowiedź

  Avatar
  PPP999
  Uczestnik

  Miałem wypadek samochodowy w którym skręciłem szyjny odcinek kręgosłupa. Na zwolnieniu byłem 3 miesiące, a w kołnierzu chodziłem 2. Dostałem 2% uszczerbku na zdrowiu…..Za tyle cierpienia tylko 2%….

  Avatar
  werka
  Uczestnik

  Jeśli był Pan poszkodowanym a nie sprawcą, to może się Pan ubiegać o odszkodowanie z OC sprawcy. Najlepiej skorzystać z pomocy firm, które zajmują się pomocą w uzyskiwaniu odszkodowań.

  Avatar
  w23
  Uczestnik

  Witam, byłam poszkodowana w wypadku samochodowym, w którym nie było drugiego samochodu uczestniczącego w tym wypadku. Czy mogę liczyć na odszkodowanie z OC samochodu, w którym byłam pasażerką ?

  Avatar
  werka
  Uczestnik

  Jeśli kierowca samochodu, w którym była Pani pasażerką był sprawcą to należy się Pani odszkodowanie z OC tego samochodu.

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.