Czy należy nam się odszkodowanie za stłuczenie? Ubezpieczenie grupowe

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Odszkodowania PZU Czy należy nam się odszkodowanie za stłuczenie? Ubezpieczenie grupowe

Tagi: 

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  ENDrju 5 lat, 8 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  karolina
  Uczestnik

  Dzień dobry, mam pytanie o odszkodowanie po wypadku w przedszkolu. Parę dni temu moja 5 letnia córka uderzyła się w paluch u lewej nogi.. Wypadek miał miejsce na placu zabaw na terenie przedszkola. Jak się okazało było to mocne stłuczenie. Czy możemy liczyć na odszkodowanie ? Wypadku jeszcze nigdzie nie zgłaszałam i nawet nie wiem jakie dokumenty musze mieć. Dodam, że córka jest objęta ubezpieczeniem grupowym, opłacałam składkę na początku roku szkolnego i płaciłam 70 zł.

  Avatar
  filip
  Uczestnik

  Pewnie tak, ale będzie to na pewno mała kwota :/

  Avatar
  julka
  Uczestnik

  Witam, ja miałam wypadek w pracy. Koleżanka myła podłogę a ja szłam i wywaliłam się. Kręgosłup mnie boli (stłuczenie), ciągle jestem na lekach przeciwbólowych. Czy mogę liczyć na odszkodowanie ? Proszę o pomoc.

  Avatar
  qwerty
  Uczestnik

  Odpowiedź do „karolina”: Warto się starać. Należy dostarczyć kartotekę medyczną do ubezpieczyciela oraz potwierdzenie że stało się to w przedszkolu.

  Avatar
  ENDrju
  Uczestnik

  Co do kwoty odszkodowania to szczerze wątpie żeby przyznano Pani cokolwiek, a w sumie to pani córce. Musi sobie pani zobaczyć w umowę z zakładem ubezpieczeń i zerknąć na tabelę z rozpisanymi obrażeniami i przypisanym procentowym uszczerbkiem na zdrowiu. Wątpię żeby takie stłuczenie się tam znajdowało.

  Avatar
  Maruzzia
  Uczestnik

  A jeśli było to stłuczenie kolana to mogę dostać pieniądze? Mój syn teraz jest w 2 klasie podstawówki i uderzył się o ławkę w kolano. Miał tydzień zwolnienia i będę niedługo zgłaszała wszystko do PZU. Czy dostaniemy chociaż 300-400 zł za takie coś? W końcu miał zwolnienie od szkoły na cały tydzień a to o czymś świadczy. Kontuzja na pewno była poważna.

  Avatar
  ENDrju
  Uczestnik

  300 zł za stłuczenie kolana to według mnie nierealna stawka. Tyle to z tego co czytałem to za złamaną rękę się dostaje. Za takie zwykłe stłuczenia to raczej w ogóle nie wypłacają odszkodowania.

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.