Mam pytanie o Generali odszkodowania tabela z procentami

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Odszkodowania komunikacyjne Mam pytanie o Generali odszkodowania tabela z procentami

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  BIGfajer 6 lat, 2 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  fryta
  Uczestnik

  Chciałabym się dowiedzieć się więcej w temacie Generali odszkodowania tabela z wypisanymi procentami. Miałam wypadek komunikacyjny w którym doznałam złamania 11 i 12 kręgu piersiowego (w wyniku tego powstały przepukliny dotrzonowe), przepuklina dotrzonowa uciskająca worek opony twardej oraz złamanie prawej kości łonowej. Przez 3 i pol miesiąca chodziłam w gorsecie ortopedycznym. Ból ciągle się utrzymuje i jest znaczny. Oprócz tego pojawiła się rwa kulszowa i bóle stawów biodrowych, które są nastepstwem wypadku. Przyznano mi 10% inwalidztwa. Czy ten procent nie jest zbyt niski ?

  Avatar
  BIGfajer
  Uczestnik

  Jak dla mnie to na pewno za mało. Może nie uwzględnili ci wszystkich obrazeń?? Musisz powiedzieć tej komisji i lekarzowi co cię boli i że na pewno nie czujesz się w pełni zdrowa. Ja miałem podobny przypadek bo przyznali mi 8% za złamanie dwóch żeber, wziąłem to odszkodowanie ale z czasem żebra zaczeły mnie boleć, nawet po zdjęciu gipsu. Dłonią wyczuwałem że jedno żebro jakoś delikatnie odstaje od reszty i okazało się że po prostu coś się źle zrosło i doszło ponadto do naruszenia mięśni. Poszedłem drugi raz na komisję i wtedy już przyznano w sumie 15%.

  Avatar
  amatyst
  Uczestnik

  napisz lepiej ile dostałaś pieniędzy. opisz sprawę szerzej, bo na tak sformułowane pytania ciezko się odpowiada

  Avatar
  opoka
  Uczestnik

  Najlepiej sprawdzać w tabelach publikowanych przez Ministra Zdrowia Pewnie uszczerbek został zaniżony.

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.