Czy za wstrząśnienie mózgu odszkodowanie się należy ??

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Szkody osobowe Czy za wstrząśnienie mózgu odszkodowanie się należy ??

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  Ekspert Helpfind.pl 5 lat, 3 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  Janka77
  Uczestnik

  Dzień dobry. Drodzy Państwo, powiedzcie mi czy za uraz wstrząśnienia mózgu będzie przysługiwać mojemu synowi odszkodowanie? Prawdopodobnie przez przeciąg został uderzony przez metalowe drzwi. Wypadku nie pamięta. Na pogotowiu stwierdzili uraz głowy wraz ze wstrząśnieniem mózgu. W szpitalu spędził 7 dni. Nadal jednak skarży się na bóle głowy. Neurolog u którego się leczymy powiedział, że jest to stres pourazowy. Leczenie trwa i nie wiem kiedy się zakończy. Ubezpieczony jest w PZU w szkole. Na jaki procent może liczyć ?

  Avatar
  nolsk
  Uczestnik

  Niestety obawiam się, że nie dostaniecie nic. Za wstrząśnienie mózgu należy się 0%…..

  Avatar
  hsa
  Uczestnik

  Córka mojej koleżanki dostała za wstrząśnienie mózgu 5%. W szpitalu była tylko 2 dni.

  Avatar
  karolek
  Uczestnik

  Wszystko jest zależne od dokumentacji medycznej.

  Avatar
  Janka77
  Uczestnik

  A czy jest możliwość dostania odszkodowania za pobyt w szpitalu ?

  Avatar
  m23
  Uczestnik

  Z tego co wiem to w 99% przypadkach nie ma roszczenia za pobyt w szpitalu jeśli chodzi o ubezpieczenia szkolne, ale dla pewności lepiej to sprawdzić.

  Avatar
  Ekspert Helpfind.pl
  Uczestnik

  Dzień dobry, Janka77
  Twój syn może uzyskać odszkodowanie ze szkolnego NNW. Uraz wygląda na dość poważny, więc na pewno zostanie przyznany uszczerbek na zdrowiu.
  Ale jak duży? W Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia powinna znajdować się tabela, która określa, jak dużym uszczerbkiem na zdrowiu jest wstrząśnienie mózgu. Zawiera się on jednak w pewnym zakresie, dlatego dokładny uszczerbek ustala lekarz na komisji lekarskiej zwołanej przez ubezpieczyciela.

  Aby uzyskać odszkodowanie za pobyt w szpitalu, musi znaleźć się odpowiedni zapis w polisie. Sprawdź więc dokładnie warunki szkolnego ubezpieczenia.

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.