Uszkodzenie samochodu na parkingu sprawca nieznany i co dalej?

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Odszkodowania komunikacyjne Uszkodzenie samochodu na parkingu sprawca nieznany i co dalej?

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  ENDrju 5 lat, 2 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  misiu
  Uczestnik

  Witam. Moja sprawa to uszkodzenie samochodu na parkingu sprawca nieznany niestety. A było tak że zostawiłem samochód na parkingu, a wracając zauważyłem że ktoś mi przytarł bok samochodu. Zastanawiam się czy jest sens zgłaszania szkody , bo i tak nie znajdziemy sprawcy (było to w Poznaniu)

  Avatar
  potasek
  Uczestnik

  Istnieje kilka możliwości uzyskania odszkodowania. Pierwsza to AC. W zależności od warunków tego ubezpieczenia masz szanse na uzyskanie odszkodowania. Druga możliwość jest uwarunkowana od tego czy parking był strzeżony, wtedy istnieje szansa uzyskania odszkodowania od właściciela parkingu. Trzecia możliwość jest taka, że uzyskasz informacje o sprawcy.

  Avatar
  misiu
  Uczestnik

  Dokopałem się do jakichś papierów i okazało się że mamy AC. Zgłosiłem sprawę na policji. Jeżeli chodzi o przytarcie to kosztyusunięcia to około 2500 zł.

  Avatar
  milka
  Uczestnik

  Jeśli jest AC to istotne są postanowienia umowy ubezpieczenia i warunki ogolne.

  Avatar
  ENDrju
  Uczestnik

  Dziwne że państwo nie wiedzieli o posiadaniu polisy AC. Przecież za takie coś trzeba dodatkowo płacić. Tak czy siak trzeba to wykorzystać, ale dzięki zgłoszeniu sprawy może uda się znaleźć sprawcę i wtedy on będzie musiał zwrócić pieniądze na naprawę.

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.