Potrzebny PZU wniosek o odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Wzory dokumentów Potrzebny PZU wniosek o odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu

Tagi: 

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  teod00r3k 5 lat, 12 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  ola72
  Uczestnik

  Dzień dobry państwu

  mój mąż miał wypadek na wyjeździe firmowym i potrzebny jest nam PZU wniosek o odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu. Mąż niestety zerwał więzadła i uszkodził łąkotkę podczas turnieju piłki nożnej. Po 3 miesiącach zwolnienia lekarskiego wrócił do pracy. Oczywiście noga wymaga rehabilitacji. Mamy zaświadczenie o zakończonym leczeniu, wynik USG z dokładnym opisem. Czy jeszcze jest coś potrzebne do odszkodowania ?

  Avatar
  karolek
  Uczestnik

  Uszczerbek na zdrowiu określany jest przez komisję lekarską. Powinni Państwo zbierać wszystkie dokumenty lekarskie.

  Avatar
  gowsz
  Uczestnik

  Witam, w drodze do pracy złamałam nogę. Po 170 dniach zwolnienia dostałam od ZUS-u świadczenie rehabilitacyjne na 2 miesiące. Kiedy mam dostarczyć dokumenty do PZU o odszkodowanie ?

  Avatar
  werka
  Uczestnik

  Roszczenia najlepiej złożyć już teraz. Dzięki temu będzie Ci łatwiej udowodnić obrażenia. Nie podpisuj jednak żadnej ugody dopóki nie zakończysz rehabilitacji. Gdybyś to podpisała to uniemożliwi Ci to składanie innych, dalszych roszczeń.

  Avatar
  gowsz
  Uczestnik

  Dostałam wezwanie na komisję. Jakiego procentu mogę się spodziewać ?

  Avatar
  ENDrju
  Uczestnik

  Jak dla mnie pod kątem formalnym jest wszystko ok. Pismo o zakończeniu leczenia i dokumentacja medyczna powinna wystarczyć. Trzeba się liczyć, że mąż będzie wezwany na komisję lekarską i tam też po swojemu ocenią procent uszczerbku na zdrowiu jaki poniósł. Ważne żeby za długo z tym nie zwlekać bo w umowie na pewno mąż na napisane w jakim terminie powinien zgłosić zdarzenie jeśli chce uzyskać odszkodowanie.

  Avatar
  teod00r3k
  Uczestnik

  Ja pamiętam że musiałem pare razy dołączać różne inne dokumenty bo samo pismo o zakończeniu leczenia nie wystarczyło. Chcieli zdjęcia chociażby. Najgorsze było to, że chyba przez 1,5 miesiąca tak dosyłałem wszystko po kolei a i tak dostałem bodajże 400 zł odszkodowania za zwichniętą kostkę i złamany mały palec u stopy.

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.