HDI zgłoszenie szkody forum odszkodowawcze pomóżcie!

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Opinie o firmach ubezpieczeniowych HDI zgłoszenie szkody forum odszkodowawcze pomóżcie!

Tagi: 

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  piekna766 5 lat, 11 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  piweczko
  Uczestnik

  Czeka mnie w HDI zgłoszenie szkody, czy na tym forum otrzymam jakieś wskazówki? Czy ciezko od firmy HDI odzyskac pieniadze z OC przy szkodzie calkowitej ? Ile moze mi ta firma wypłacic i w jakim okresie czasu ?

  Avatar
  janek55
  Uczestnik

  niedawno miałem wypadek, sprawca jest ubezpieczony w hdi, pieniędzy jeszce nie dostałem, ale wycenę przez rzeczoznawce juz widzialem i nie jest najgorzej.

  Avatar
  piweczko
  Uczestnik

  a czy ta firma jest wypłacalna ?

  Avatar
  dor432
  Uczestnik

  Każde towarzystwo ubezpieczeniowe w Polsce jest wypłacalne.

  Avatar
  adwokat
  Uczestnik

  Firmy mają maks 90 dni na wypłatę lub odmowę.

  Avatar
  piekna766
  Uczestnik

  A co ja mogę powiedzieć?? Kupiłam sobie używane punto takie 3drzwiowe żebym miała prosto wszędzie zaparkować, małe autko i po niecałych 2 miesiącach pod galerią młoda dziewczyna nie obejrzała się w prawo i mi wyjechała. Do wymiany był zderzak i przy kole gdzie jest migacz to było do malowania i wyciągnięcia wgniecenia. Nawet nie wiedziałam za bardzo co robić w takiej sytuacji bo nigdy nie miałam żadnej stłuczki.

  Ta dziewczyna powiedziała że od razu sprawdzi w internecie ile kosztuje taki zderzak i malowanie tego elementu nad kołem. Dała mi do ręki 700 zł i pojechała. Zadzwoniłam po chłopaka żeby pomógł mi z autem bo zderzak wisiał i nie mogłam jechać i nie wiedziałam jak go podczepić chociaż żeby dojechać do domu. Po 3 godzinach przyjechał chłopak, zaczął podczepiać zderzak takimi plastikowymi podwiązkami i wtedy zobaczył że wycieka płyn do spryskiwaczy i tej pojemnik musiał się gdzieś przedziurawić. W sumie za naprawę autka zapłaciłam u znajomego 1100 zł. I tak wyszłam na tym interesie że musiałam dopłacić a danych tej dziewczyny nawet nie spisałam w tym stresie. Taka moja przygoda i nauczka na przyszłość żeby spisywać kontakt do kierowcy.

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.