Gwóźdź śródszpikowy usunięcie z kości nogi

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Szkody osobowe Gwóźdź śródszpikowy usunięcie z kości nogi

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  Ekspert Helpfind.pl 5 lat, 9 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  zdelco
  Uczestnik

  Witam, chciałbym opisać jak wyglądała u mnie pewna operacja. Miałem założony gwóźdź śródszpikowy usunięcie go jednak nie było przyjemne. Dostałem znieczulenie podpajęczynówkowe, lekarze bardzo trudzili się mimo, że nie byli chuchrami. Po 3 godzinach w końcu się udało. Co ciekawe, że po operacji nie mogłem stanąć na nodze (przez ok 2 dni). Nie mogłem normalnie się poruszać i co ciekawe, że trzymanie tej nogi w dół powodowało bardzo ogromny ból. Także info dla osób, które chcą szybko go usunąć: nie ma co się spieszyć, bo jest to bardzo poważna operacja i nie gwarantuje sukcesu. Pozdrawiam.

  Avatar
  wystraszona
  Uczestnik

  O matko…. ja właśnie za niedługi czas idę na usunięcie tego gwoździa… Nie ukrywam, że trochę się boję.

  Avatar
  laluna
  Uczestnik

  Też miałam usuwany gwóźdź i zgadzam się z „zdelco”. Ja dwa dni po usunięciu miałam komplikacje w postaci złamania… W TYM SAMYM MIEJSCU…Także nie spieszcie się…

  Avatar
  cyba
  Uczestnik

  A ja tydzień po usunięciu chodziłam jak nigdy. Co prawda trochę mnie boli przy wchodzeniu po schodach, ale nie jest masakra.

  Avatar
  Ekspert Helpfind.pl
  Uczestnik

  Zdelco i laluna – nie zazdroszczę tak poważnej operacji – zarówno scalenia kości, jak i później wyjęcia gwoździ.
  Chciałabym was jednak zapytać, jak doszło do złamania kości? Czy to były wypadki, np.: drogowe? Wobec tego możecie starać się o odszkodowanie z OC sprawcy wypadku. Dodatkowy stres związany z leczeniem i operacjami to przesłanki do starania się o zadośćuczynienie.

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.