Złamanie kostki bocznej orteza na nodze, jaki jest czas leczenia?

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Szkody osobowe Złamanie kostki bocznej orteza na nodze, jaki jest czas leczenia?

Ten temat zawiera 9 odpowiedzi, ma 8 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  MeRevolta 6 lat, 1 miesiąc temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  pszenica
  Uczestnik

  Witajcie, mam do wszystkich na forum pytanie o złamanie kostki bocznej orteza. Dzisiaj mijają trzy miesiące od złamania i miesiąc od zdjęcia gipsu. Staram się coraz więcej chodzić i obciążać nogę, ale jak dłużej stoję to boli jak… Puchnie i sinieje. Najgorzej pod kostką…Najlepiej jest rano bo noga jest szczuplutka. Ile to jeszcze potrwa ? 🙁

  Avatar
  kisia
  Uczestnik

  A na rower jeszcze nie możesz ?

  Avatar
  pszenica
  Uczestnik

  W domu mam rehabilitacyjny rowerek i na nim zasuwam. poza tym wyginam nogi w różne strony, ćwiczę na piłce jeżyku. W zasadzie z dnia na dzień jest coraz lepiej. W poniedziałek idę prywatnie do lekarza-rehabilitanta.

  Avatar
  uliska
  Uczestnik

  We wtorek mija 9 miesięcy po złamaniu. Prywatny szpital to wielka różnica. Rany znakomicie zszyte, lekarze i pielęgniarki mili. Od razu wieczorem wórciłam do domu. Noga trochę spuchnieta.

  Avatar
  jajeczko
  Uczestnik

  Jeśli mógłbym wiedzieć jaki jest koszt w takiej prywatnej klinice ?

  Avatar
  uliska
  Uczestnik

  Ja płąciłam prawie 1800zł wiec chyba nie tak źle.

  Avatar
  ENDrju
  Uczestnik

  A gdzie miałeś ten wypadek? No jak w szkole to możesz ubiegać się o odszkodowanie, jeżeli opłacałeś składkę na początku roku.

  Avatar
  Tatarag
  Uczestnik

  witam wszystkich. mam 17 lat i obecnie mam złamaną nogę. chciałem zamknąć okno w klasie i jak stanąłem na krześle to się obsuneło i spadłem. Jak mogę teraz dostać odszkodowanie? Ojciec wpłacał 80 zł na to ubezpieczenie to ile bym dostał za takie złamanie?

  Avatar
  misia99
  Uczestnik

  hej!! W gimnazjum jak miałam złamaną nogę to dostałam 450 zł to pewnie też tyle dostaniesz. Wiem że mama wysyłała wtedy do tej ubezpieczalni ksera pism od lekarza i to wystarczyło. To pewnie tak samo musisz zrobić tylko dopiero jak już wyzdrowiejesz. Zrób ksera albo skan i wyślij to do ubezpieczalni.

  Avatar
  MeRevolta
  Uczestnik

  Te ubezpieczenia w szkołach to one nie są zbytnio opłacalne. Normalnie w takich polisach na życie to się płaci co miesiąc jakąś składkę np. 50 zł i wtedy w razie czego to te odszkodowania są wyższe. A jak w szkole się płaci 50 zł raz na 12 miesięcy to wiecie że nie można oczekiwać cudów. A co do procedury to tak napisała poprzedniczka, dokumenty do lekarza, ewentualny opis zdarzenia, obrażeń itp. Wysłać jak zdejmą Ci gips. Tylko nie możesz porównywać że też dostaniesz 450 zł bo to może być różnie. Każde złamanie kostki bocznej jest inne.

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.