Ile odszkodowania za naderwany mięsień?

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  Jancy 4 lat, 9 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  gracjan73
  Uczestnik

  Witam forumowiczów!!

  Czy ktoś z was może mi powiedzieć ile odszkodowania za naderwany mięsień mi się należy? Niestety w wyniku wypadku komunikacyjnego stwierdzono u mnie naderwanie mięśni i więzadeł okolicy karku. Przez 4 dni przebywałam na obserwacji w szpitalu, ponad miesiąc przebywałam na zwolnieniu lekarskim. Teraz rozpoczynam rehabilitację Złożyłam wniosek do PZU o odszkodowanie z OC sprawcy wypadku. Ile moge dostać odszkodowania?

  Avatar
  whato
  Uczestnik

  Tak na szybko dostaniesz ok 1000 zł za każda wizytę u lekarza plus zwrot kosztów lekarstw.

  Avatar
  Jancy
  Uczestnik

  Tysiąc złotych za każdą wizytę?? A niby skąd taka kwota? Dostaniesz tyle kasy ile wydasz na leczenie i tyle. Jak kupisz jakie lekarstwa to trzymaj paragony i wtedy dostaniesz zwrot pieniędzy. Jak leczysz się prywatnie to sak samo musisz trzymać faktury za te usługi wszystkie.

  Avatar
  G00bi
  Uczestnik

  Ja miałam naderwany mięsień ręki jak się poślizgnęłam w trakcie jazdy na rowerze. Tylko że ja miałam swoją polisę wykupioną i dostałam chyba 240 zł za wszystko jeśli pamiętam dobrze. A nie wiem jak to wygląda przy odszkodowania z OC, może podobnie jak w tych polisach ubezpieczeniowych takich zwyczajnych.

  Avatar
  Jancy
  Uczestnik

  z odszkodowaniem oc to tak jak pisałem, wracają koszty całego leczenia. To trzeba zbierać te wszystkie rachunki żeby wiedzieli ile kasy mogą wrócić bo inaczej to się nic nie udowodni. A taka wypłata sama z siebie za to że się coś sobie zrobiło to też jest tylko nie pamiętam jak to się nazywało

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.