Naderwanie więzadła pobocznego kolana odszkodowanie w jakiej kwocie?

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Odszkodowania PZU Naderwanie więzadła pobocznego kolana odszkodowanie w jakiej kwocie?

Tagi: 

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  rewolwerowiec 4 lat, 3 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  asjoker
  Uczestnik

  Cześć, witam wszystkich.

  Przytrafiło mi się w szkole naderwanie więzadła pobocznego kolana odszkodowanie mam w PZU. Noga musi być w gipsie na okres 3 tygodni. Potem rehabilitacja. Ile pieniędzy mogę dostać od PZU? Wpłacałem tam składkę na ubezpieczenie na początku roku szkolnego

  Avatar
  milka
  Uczestnik

  za tak poważny uraz możesz spodziewać się od 10 do 25%.

  Avatar
  biureczko
  Uczestnik

  ja miałam zerwane wiezadło krzyzowe przednie i dostalam tylko 2% wiec nie ma co liczyć na dużo…

  Avatar
  ENDrju
  Uczestnik

  Nie licz na jakieś wielkie kokosy. Jak dla mnie to dostaniesz max 5-10% czyli ja wiem… jakieś 300-600 zł. Te szkolne ubezpieczenia nie oferują jakichś wysokich stawek za 1% uszczerbku na zdrowiu. Z resztą na pewno też sporo nie wpłacałeś na początku roku, zgaduję że jakieś 60-80 zł.

  Avatar
  rewolwerowiec
  Uczestnik

  Ja miałem skręcone kolano i dostałem 400 zł za to. To pewnie dostaniesz też coś koło tego bo to bardzo podobny uraz. Chyba że mniej wpłacałeś składki bo ja musiałem zapłacić 70 zł. Ja płaciłeś mniej no to dostaniesz mniej tego odszkodowania. Koleżanka z innej szkoły płaciła na to ubezpieczenie więcej bo 100 zł i ogólnie cała jej klasa. Jak u niej taki kolega złamał rękę to dostał 800 zł więc dużo więcej już, ale to przez to że więcej musieli wszyscy zapłacić tej składki.

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.