Złamanie trójkostkowe stawu skokowego odszkodowanie z PZU

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Odszkodowania PZU Złamanie trójkostkowe stawu skokowego odszkodowanie z PZU

Tagi: 

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  Kundzio 5 lat, 11 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  kolanko
  Uczestnik

  Miałem złamanie trójkostkowe stawu skokowego, odszkodowanie za takie coś ile powinno wynosić? Jestem ubezpieczony w PZU jakby co.

  Avatar
  Vindoo
  Uczestnik

  Wszystko zależy od warunków ubezpieczenia jakie zawarłeś z PZU. Musisz przeczytac w tabeli ile % odszkodowania Ci przysługuje za taki uraz jak Ty miałeś i będziesz wiedział ile pieniędzy dostaniesz. Chociaż nie byłbym takim optymistą, na pewno z kilka stówek dostaniesz, nie więcej.

  Avatar
  Kundzio
  Uczestnik

  A czy jak chodzę do gimnazjum a stanie mi się coś w drodze albo w domu to też dostanę pieniądze? Czy tylko jak będę miał wypadek w szkole np. na korytarzu?

  Avatar
  ENDrju
  Uczestnik

  Zazwyczaj takie ubezpieczenie obejmuje szkody na terenie kraju i obojętnie czy coś się stanie w szkole czy w domu. Wiem że raczej nie działają jak np. pojedziesz na wczasy za granice i tak coś ci się stanie.

  Avatar
  Kundzio
  Uczestnik

  To jak będe miał wyjechać gdzieś dalej na wakacje np. do Grecji to wtedy co muszę zrobić żeby tam być ubezpieczony? Mozna w ogóle mieć dwa różne ubezpieczenia? Czy tylko jedno szkolne jak teraz mam?

  Avatar
  Vindoo
  Uczestnik

  Są specjalne ubezpieczenia turystyczne i nie są specjalnie drogie. Oczywiście można mieć różne ubezpieczenia, nigdzie nie jest powiedziane że trzeba trzymać się tylko jednego. W dodatku to szkolne ubezpieczenie z tego co czytam to nie jest szczególnie korzystne. Wpłacasz kilka złotych raz na rok, ale tak samo wychodzi kwestia odszkodowania, również dostajesz marne grosze. Lepiej postarać się ubezpieczyć jakoś rodzinnie żeby od razu kilka osób było ubezpieczonych. Wtedy są lepsze warunki dla wszystkich.

  Avatar
  Kundzio
  Uczestnik

  A to wtedy jak mi się coś stanie w tej Grecji to dostanę od razu pieniądze tam czy dopiero jak wrócę do Polski? I jak tam mają drogie szpitale bo tak wujek mówił to mi też to ubezpieczenie zapłaci za to żebym nie musiał ja płacić? Wole się dopytać bo chyba właśnie na te wakacje tam pojedziemy do wujka. To muszę powiedzieć mamie żeby takie ubezpieczenie mi kupiła.

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.