Wysokość odszkodowania za zerwane ścięgno achillesa

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Odszkodowania PZU Wysokość odszkodowania za zerwane ścięgno achillesa

Tagi: 

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  mineWAREZZ77 5 lat, 11 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  ferdek
  Uczestnik

  Dzień dobry, mam do Państwa pytanie. Jaka jest wysokość odszkodowania za zerwane ścięgno achillesa? Dostałem od PZU 6% uznanego trwałego uszczerbku za zerwane ścięgno Achillesa. Dało to kwotę 2700 zł. Nie mam żadnych powikłań, zabiegi rehabilitacyjne skończyłem. Czy uważają Państwo, że przyznany procent jest adekwatny do uszczerbku ? Proszę o odpowiedzi.

  Avatar
  taloZZ
  Uczestnik

  Wielkie mi rozważana, dużo czy mało. Zobacz w warunkach ubezpieczenia PZU ile ci się należy za taki uraz, tam wszystko masz napisane. Jak masz za mało to piszesz wniosek o przeprowadzenie ponownych badań na komisji lekarskiej i wszystko.

  Avatar
  mineWAREZZ77
  Uczestnik

  no dokładnie jak powiedział poprzednik. Musisz patrzeć na tą tabelkę w warunkach ubezpieczenia i tam masz podane ile procent ci przysługuje za konkretny uraz. nic ponad to nie można zrobić.

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.