Złamanie rzepki kolanowej odszkodowanie i okres leczenia

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Szkody osobowe Złamanie rzepki kolanowej odszkodowanie i okres leczenia

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  Dzidziusiek 5 lat, 8 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  dawid45
  Uczestnik

  Witam,

  jestem 4 tygodnie po zdjęciu gipsu. Miałem złamanie rzepki kolanowej i interesuje mnie odszkodowanie oraz okres leczenia takiego urazu. Jestem po 9 zabiegach rehabilitacyjnych. Kolano mimo tylu zabiegów zgna się na około 45-50 stopni. Jestem tym zaniepokojony. Ile będzie trwało całkowite usprawnienie mojego kolana ? Proszę o odpowiedzi bo tak jak wspominałem wcześniej jestem zaniepokojony.

  Avatar
  polrob
  Uczestnik

  A próbowałeś się konsultować z innym rehabilitantem ?

  Avatar
  dawid45
  Uczestnik

  Tak, teraz w poniedziałek idę na prywatnie do specjalisty. Zobaczymy co mi powie…

  Avatar
  dawid45
  Uczestnik

  Byłem u lekarza, który stwierdził, że może być prawdopodobieństwo zrostów a nawet inne uszkodzenia łąkotki…. Teraz mam iść na operację (artroskopię) w celu usunięcia zrostów. Jestem wkurzony i zestresowany no bo teraz czeka mnie poważna operacja a jak byłem na zdjęciu gipsu to ponoć nie było obaw…

  Avatar
  Dzidziusiek
  Uczestnik

  Dzień dobry wszystkim. Ja mam pytanie o pieniądze na leczenia złamania rzepki kolanowej. Do złamania doszło jak wychodziłam z pracy. Obsunęła się krata od studzienki kanalizacyjnej i jedną nogą wleciałam w dziurę. Najpierw zostałam zawieziona do szpitala na wydział ortopedii, tam miałam gips założony ale później miałam 4 wizyty u prywatnego rehabilitanta. Czy mogę np. od ZUSU albo PZU zażądać pokrycia takich kosztów? W sumie wydałam 550 zł na to wszystko.

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.