Jak starać się o wyższe odszkodowanie za skręconą kostkę ?

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Odszkodowania PZU Jak starać się o wyższe odszkodowanie za skręconą kostkę ?

Tagi: 

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  jestemaniolem 6 lat, 2 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  jelonek
  Uczestnik

  Dzień dobry państwu.

  Chciałbym się dowiedzieć jak mogę starać się o pieniądze z ubezpieczenia za skręconą kostkę? W drodze powrotnej ze szkoły skręciłem kostkę na krawężniku stawiając krzywo stopę.  Jestem ubezpieczony w PZU. W jaki sposób powinienem się starać o odszkodowanie? Każdy grosz będzie dla mnie miły.

  Avatar
  jestemaniolem
  Uczestnik

  Ja miałam skreconą kostkę jak schodziłam w szkole po schodach i dostałam 140 zł tylko wiesz.. bo te ubezpieczenia są różne tak mama kiedyś mówiła. Że szkoła może sobie sama wybrać jakiegoś ubezpieczyciela i tam będzie dawać pieniądze od uczniów. Ja tam u siebie w szkole mam że zawsze płaciło się 80 zł co roku ale młodsza siostra w podstawówce płaci 70 zł więc pewnie gdyby co to dostanie mniej pieniędzy. To ty pewnie jak też miałeś skręconą kostkę to dostaniesz koło 140 zł jak ja. Tylko wiesz co bo ty pisałeś że byłes w drodze powrotnej i ja nie wie czy wtedy też się liczy to ubezpieczenie, musisz chyba rodziców się dopytać. Bo to jest ubezpieczenie szkolne to nie wiem czy to tylko na obszarze szkoły się nie liczy. Spytaj się to dyrektorki albo rodziców.

  Avatar
  iskul
  Uczestnik

  Poczytaj sobie na innych wątkach.

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.