Miałem uszkodzenie łąkotki odszkodowanie dostanę ale ile?

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Szkody osobowe Miałem uszkodzenie łąkotki odszkodowanie dostanę ale ile?

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  ENDrju 5 lat, 8 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  bugu
  Uczestnik

  Cześć wszystkim, uwielbiam grać w piłkę nożną. Niestety w ostatnim czasie uległem wypadkowi, w którym doszło do skręcenia prawego kolana. Doszło do rozmiękania chrząstki i przeszedłem operację, w której została usunięta uszkodzona łąkotka. Chciałbym dowiedzieć się jaki jest procent za mój uraz. Dodam jeszcze, że kolano mnie boli gdy jestem cały dzień na nogach.

  Avatar
  tedy
  Uczestnik

  Takie pytanie to bardziej do kogoś kto się na tym zna np. lekarze orzecznicy to wiedzą. Najlepiej jak sprawdzisz sobie tabelkę to będziesz wiedział w jakim przedziale możesz szukać mniej więcej.

  Avatar
  bugu
  Uczestnik

  Dzięki za odpowiedź. 🙂 Pytałem się swojego lekarza ortopedy to powiedział mi, że przedział w jakim mogę dostać, to od 5% do 10%. Ale i tak wszystko zależy od lekarza który będzie w komisji.

  Avatar
  rolsek
  Uczestnik

  A widzisz….nawet sam Twój lekarz tego nie wie… A co dopiero ludzie, którzy mogą tu wypisywać co chcą.

  Avatar
  bugu
  Uczestnik

  Przyznali mi 2%. Oczywiście nie zgadzam się z tym bo uważam, że jest to śmieszny procent. Chyba się odwołam… ale czy coś to da to nie wiem….

  Avatar
  Ekspert Helpfind.pl
  Uczestnik

  Dzień dobry, Bugu. Postaram się zaradzić coś na Twój problem.
  Po pierwsze, faktycznie bardzo trudno określić uszczerbek na zdrowiu bez dokumentacji i badań poszkodowanego. Może to też zrobić tylko lekarz specjalista.
  Po drugie, jeżeli nie zgadzasz się z decyzją ubezpieczyciela, to możesz się odwołać. W tym przypadku konieczna jest jak najpełniejsza dokumentacja medyczna, która zobrazuje rzeczywisty stan Twojego kolana. Możesz powołać się także na tabele uszczerbku na zdrowia, oraz opinię innego lekarza.
  Życzę powodzenia!

  Avatar
  D00ker
  Uczestnik

  Dzień dobry mam pytanie ważne dla mnie. Bo miałem skręconą kostkę jak wychodziłem do pracy, miałem normalnie płacone chorobowe przez zus, ale nie słyszałem nic o żadnym odszkodowaniu. Nie powinienem czasem zostać wezwanym na komisję czy coś? Bo w tej chwili już normalnie pracuje od kilku dni, jestem ubezpieczony w pzu i jak do nich wysłałem dokumenty od lekarza to mi normalnie wypłacili pieniądze. To zus nie powinien też wypłacić odszkodowania? Jak to wygląda teraz bo już sam nie wiem, co chwilę jest coś nowego wprowadzane i nie jestem na bieżąco w tych sprawach prawnych.

  Avatar
  ENDrju
  Uczestnik

  To kolego jesteś sporo do tyłu z przepisami. Zus nie wypłaca odszkodowanie za wypadki w drodze do pracy od kilku już lat. Więc nie spodziewaj się jakiegoś wezwania na komisję i nawet nie pisz do nich w tej sprawie. Jak dostałeś z pzu to się ciesz bo ani zus ani pracodawca nic ci nie wypłacą za to. I tak dobrze że chociaż zus chorobowe płaci

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.