Złamanie wyrostka łokciowego odszkodowanie od PZU

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Odszkodowania PZU Złamanie wyrostka łokciowego odszkodowanie od PZU

Tagi: 

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  prowo 4 lat, 7 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  bella
  Uczestnik

  Witam, miałam złamanie wyrostka łokciowego z podwichnięciem stawu i chodzi mi o odszkodowanie. Założono mi operacyjnie popręg Webera na 7 miesięcy. Jestem ubezpieczona w PZU. Jaki procent mogę dostać za ten uraz ?

  Avatar
  wonio
  Uczestnik

  To ile procent dostaniesz zależy od tabeli i zakresu ubezpieczenia PZU.

  Avatar
  bella
  Uczestnik

  Witam, otrzymałam 5% za uszczerbek na zdrowiu. Czy warto się odwoływać ? W tabelach wyczytałam, że jest to najniższy możliwy procent.

  Avatar
  morenok
  Uczestnik

  Jestem w podobnej sytuacji. jeszcze nie miałem komisji lekarskiej i wciąż nie wiem jaki będę miał deficyt wyprostu ręki.
  Podlaczam sie do tematu z pytaniem na jakie pieniadze mozna liczyc w takim wypadku. Widzę po koledze ze za wiele procent to lekarze na komisji nie dają, więc właśnie nasuwa się myśl – czy warto się odwoływać i ile żądać zadośćuczynienia.

  Przyznam że wypadek w mojej sytuacji bardzo mi utrudnił jak na razie funkcjonowanie
  Zadośćuczynienie biorę z ubezpieczenia spółdzielni. Wywróciłem się na lodzie idąc wyrzucić śmieci. Świadek jeden jest, zdjęcia brat porobił, i była wezwana straż miejska która też zebrała dokumentacje na temat stanu chodnika

  Avatar
  bella
  Uczestnik

  Akurat jestem kobietą ale spoko 😉
  ja nie miałam komisji, procent uszczerbku ocienili na podstawie dokumentacji medycznej. czekam teraz na pisemną informację od ubezpieczyciela i będę się odwoływała.

  Avatar
  karolek
  Uczestnik

  Jeśli chodzi o likwidację szkody na osobie z ubepzieczeń dobrowolnych NNW to wysokość świadczenia jest iloczynem stałego, długotrwałego uszczerbku na zdrowiu i sumy ubezpieczenia. Wobec tego trzeba wiedzieć na jaka sume bylo ubezpieczenie.
  Jeśli chodzi o świadczenie z NNW to nikogo nie interesuje cierpienia psychiczne i ból fizyczny. Inną sprawą jest likwidowanie szkody z polisy OC pojazdu, gdzie wypłacane jest nie tylko odszkodowania ale i zadośćuczynienia i ilość operacji, zabiegów, ból fizyczny, cierpienia psychiczne, wpływ uraz na życie prywatne i zawodowe mają bardzo duże znacznie

  Jeśli chodzi o odwołanie to myślę, że warto. Warto tez przed złożeniem odwołania wystąpić do ubezpieczyciela o doręczenia pisemnej decyzji i tabel na podstawie których oceniany był procentowy stały, długotrwały uszczerbek na zdrowiu.

  Avatar
  brat
  Uczestnik

  morenok, Wszystko zależy a jakiego ubezpieczenia będzie likwidowana szkoda. Jeśli z ubezpieczenia doborwonego NNW to wypłacane jest tylko odszkodwanie jako ioczyn procentowego stałego, długotrwałego uszczerbku na zdrowiu i sumy ubezpieczenia. Odwoływać warto się jeśli są ku temu podstawy. Jeśli chodzi o zadoścuczynienie to Z NNW nie wypłaca się go. Takowe może być wypłacane w przypadku likwidowania szkody z polisy OC pojazdu, którym kierował sprawca szkody

  Avatar
  prowo
  Uczestnik

  bella, Z tego co napisałaś wychodzi, że ubezpieczyciel wydał zaoczną decyzję. Proszę zażądać tabel oraz oświadzcenia woli na podstawie których był ustalony uszczerbek na zdrowiu.

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.