Złamanie wyrostka łokciowego odszkodowanie od PZU

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Odszkodowania PZU Złamanie wyrostka łokciowego odszkodowanie od PZU

Tagi: 

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 7 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  Mala 5 miesiące, 2 tygodni temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  bella
  Uczestnik

  Witam, miałam złamanie wyrostka łokciowego z podwichnięciem stawu i chodzi mi o odszkodowanie. Założono mi operacyjnie popręg Webera na 7 miesięcy. Jestem ubezpieczona w PZU. Jaki procent mogę dostać za ten uraz ?

  Avatar
  wonio
  Uczestnik

  To ile procent dostaniesz zależy od tabeli i zakresu ubezpieczenia PZU.

  Avatar
  bella
  Uczestnik

  Witam, otrzymałam 5% za uszczerbek na zdrowiu. Czy warto się odwoływać ? W tabelach wyczytałam, że jest to najniższy możliwy procent.

  Avatar
  morenok
  Uczestnik

  Jestem w podobnej sytuacji. jeszcze nie miałem komisji lekarskiej i wciąż nie wiem jaki będę miał deficyt wyprostu ręki.
  Podlaczam sie do tematu z pytaniem na jakie pieniadze mozna liczyc w takim wypadku. Widzę po koledze ze za wiele procent to lekarze na komisji nie dają, więc właśnie nasuwa się myśl – czy warto się odwoływać i ile żądać zadośćuczynienia.

  Przyznam że wypadek w mojej sytuacji bardzo mi utrudnił jak na razie funkcjonowanie
  Zadośćuczynienie biorę z ubezpieczenia spółdzielni. Wywróciłem się na lodzie idąc wyrzucić śmieci. Świadek jeden jest, zdjęcia brat porobił, i była wezwana straż miejska która też zebrała dokumentacje na temat stanu chodnika

  Avatar
  bella
  Uczestnik

  Akurat jestem kobietą ale spoko 😉
  ja nie miałam komisji, procent uszczerbku ocienili na podstawie dokumentacji medycznej. czekam teraz na pisemną informację od ubezpieczyciela i będę się odwoływała.

  Avatar
  karolek
  Uczestnik

  Jeśli chodzi o likwidację szkody na osobie z ubepzieczeń dobrowolnych NNW to wysokość świadczenia jest iloczynem stałego, długotrwałego uszczerbku na zdrowiu i sumy ubezpieczenia. Wobec tego trzeba wiedzieć na jaka sume bylo ubezpieczenie.
  Jeśli chodzi o świadczenie z NNW to nikogo nie interesuje cierpienia psychiczne i ból fizyczny. Inną sprawą jest likwidowanie szkody z polisy OC pojazdu, gdzie wypłacane jest nie tylko odszkodowania ale i zadośćuczynienia i ilość operacji, zabiegów, ból fizyczny, cierpienia psychiczne, wpływ uraz na życie prywatne i zawodowe mają bardzo duże znacznie

  Jeśli chodzi o odwołanie to myślę, że warto. Warto tez przed złożeniem odwołania wystąpić do ubezpieczyciela o doręczenia pisemnej decyzji i tabel na podstawie których oceniany był procentowy stały, długotrwały uszczerbek na zdrowiu.

  Avatar
  brat
  Uczestnik

  morenok, Wszystko zależy a jakiego ubezpieczenia będzie likwidowana szkoda. Jeśli z ubezpieczenia doborwonego NNW to wypłacane jest tylko odszkodwanie jako ioczyn procentowego stałego, długotrwałego uszczerbku na zdrowiu i sumy ubezpieczenia. Odwoływać warto się jeśli są ku temu podstawy. Jeśli chodzi o zadoścuczynienie to Z NNW nie wypłaca się go. Takowe może być wypłacane w przypadku likwidowania szkody z polisy OC pojazdu, którym kierował sprawca szkody

  Avatar
  prowo
  Uczestnik

  bella, Z tego co napisałaś wychodzi, że ubezpieczyciel wydał zaoczną decyzję. Proszę zażądać tabel oraz oświadzcenia woli na podstawie których był ustalony uszczerbek na zdrowiu.

  Avatar
  Mala
  Uczestnik

  Witam. Mam to samo złamanie. Ile pani przyznali procent uszczerbku?.

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.