Miałem złamanie kości piętowej, odszkodowania jaki %??

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Odszkodowania komunikacyjne Miałem złamanie kości piętowej, odszkodowania jaki %??

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  zwarszawy 5 lat, 1 miesiąc temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  mik
  Uczestnik

  Mam pytanie ponieważ miałem złamanie kości piętowej. Jaki procent odszkodowania będzie mi się należał za to wszystko? Generalnie to wracając z pracy miałem wypadek samochodowy, uderzyłem w drzewo. Zostałem ukarany mandatem za spowodowanie kolizji drogowej. W wyniku wypadku doznałem wstrząśnienia mózgu, złamania kości piętowej włożone 6 drutów oraz miałem szyty język. Nadal mam bóle kostki, okolica kostki jest napuchnięta a noga nie jest zbyt sprawna. Staram sie o odszkodowanie z ubezpieczenia NNW oraz prywatnego ubezpieczenia na życie. Ile procent mogę dostać?

  Avatar
  kolk
  Uczestnik

  Takie informacje można dostać od lekarza orzecznika ale tu a forum chyba nikogo takiego nie ma…

  Avatar
  karolek
  Uczestnik

  Zależy co orzecznik na komisji przyzna. W zależności od tego, jaką sumę obejmowała Pana polisa NNW, wypłacony zostanie odpowiedni procent tej sumy.

  Avatar
  ENDrju
  Uczestnik

  A czy to czasem nie to samo? Ubezpieczenie NNW i ubezpieczenie na życie? Druga sprawa to chyba nikt tutaj dokładnie Ci nie powie jaki procent możesz zostać Ci przyznany. Wszystko zależy od badań. W dodatku może i najprawdopodobniej będzie tak, że wysokość procentowego uszczerbku na zdrowiu może być różna w zależności od lekarza prowadzącego Twój przypadek.

  Avatar
  zwarszawy
  Uczestnik

  Cześć powiedzcie mi jak to jest z tymi polisami na życie. Miałem wypadek jak prowadziłem autobus przy wysiadaniu już w zajezdni. Poślizgłem się na dywaniku na stopniu jednym i miałem złamane żebro przez to. Dostałem pieniądze z ZUSU i było to w zeszłym miesiącu jakoś. Wiem że mam ubezpieczenie grupowe w zakładzie pracy co je sam opłacam co miesiąc. Czy z niego też mogę dostać pieniądze za to? Czy jak już mi ZUS wypłaciło pieniądze to juz z tego grupowego nic nie dostanę?

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.