Czy za złamanie nadgarstka odszkodowanie z PZU mi przysługuje?

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Odszkodowania PZU Czy za złamanie nadgarstka odszkodowanie z PZU mi przysługuje?

Tagi: 

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  ENDrju 5 lat, 8 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  1995
  Uczestnik

  Dzień dobry.

  Proszę o odpowiedź bo miałem wypadek i doszło do złamania nadgarstka. Mam ograniczone ruchy w nadgarstku mimo że minął miesiąc od ściągniecia gipsu. Jestem ubezpieczony w PZU przez moją uczelnię. Według tego co wyczytałem w ubezpieczeniu powinienem dostać 900zł przy dostaniu 3%. Czy mogę domagać się zwrotu kosztów leczenia jeśli leczyłem się na prywatnie ? Klinika podlega refundacji z NFZ. Zdecydowałem się na leczenie prywatne bo na fundusz musiałem za długo czekać.

  Avatar
  zaks
  Uczestnik

  Ubezpieczenie obejmuje koszty leczenia związane z wypadkiem. Jeśli dobrze Pan odczytał to dostanie Pan kwotę jaką Pan wyliczył. Pozdrawiam.

  Avatar
  Ekspert Helpfind.pl
  Uczestnik

  Czy mogę domagać się zwrotu kosztów leczenia jeśli leczyłem się na prywatnie ?

  To zależy od warunków polisy. Powinno zostać zapisane, jakie dokładnie koszty ubezpieczyciel zwraca. W przypadku odszkodowania z OC byłoby to obligatoryjne. Tutaj niekoniecznie.

  Wydaje się jednak, że 3% to nieduży uszczerbek. Być może przysługuje Ci wyższe odszkodowanie. Możesz je uzyskać odwołując się od decyzji ubezpieczyciela. Sprawdzi on ponownie Twoją sprawę i przeprowadzi komisję lekarską.

  Avatar
  ENDrju
  Uczestnik

  Wątpie żeby zapłacili ci za prywatne leczenie, w takich standardowych polisach to nigdy nie ma czegoś takiego. Ewentualnie jest takie coś że wypłacają pieniądze za każdy dzień pobytu w szpitalu ale to już musisz sam sobie doczytać w umowie

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.