Złamanie nasady dalszej kości piszczelowej – kiedy można chodzić?

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Szkody osobowe Złamanie nasady dalszej kości piszczelowej – kiedy można chodzić?

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  fotelik 3 lat, 4 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  sasanek
  Uczestnik

  Niestety miałem złamanie kości piszczelowej kiedy wybrałem się w góry aby pośmigać na snowboardzie no i niefortunnie skoczyłem ze skoczni. Pojechałem do szpitala na prześwietlenie. Okazało się, że mam złamaną kość piszczelową u nasady. Po ściągnięciu czesciowego gipsu bardzo bolało mnie kolano. Następną wizytę mam za 10 dni. Mam przyjechać na zdjęcie i powiedziano mi, że tego dnia ściągną mi gips. Po jakim czasie kolano powróci do normalności i kiedy bede mogl zacząć normalnie chodzić ?

  Avatar
  dlo
  Uczestnik

  Mam podobny problem jak Ty. złamałam kość piszczelową przy kostce i kość strzałkową przy kolanie jeżdżąc na łyżwach 5 tyg. skrócili mi gips do kolana . Tak jak u ciebie kolano strasznie bolało ale już jest ok. Wczoraj miałam mieć ściągnięty gips, ale po kontrolnych zdjęciach RTG okazało się że jest słaby zrost i przedłużono mi go na kolejne 5 tygodni.

  Avatar
  fotelik
  Uczestnik

  ja mam wsadzonego gwozdzia śródszpikowego, nie obciążam bo mi lekarz nie kazał. kostka mi puchnie jak za długo pochodze o kulach. Jezeli chodzi o staw skokowy to u mnie wygląda to w ten sposób ze ruszam ale przy podciąganiu stopy do siebie ucieka mi na zewnątrz. nie wiem czym to jest spowodowane…

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.