Komisja lekarska PZU. Jak się zachować ?

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Odszkodowania PZU Komisja lekarska PZU. Jak się zachować ?

Tagi: 

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  ENDrju 5 lat, 9 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  piotek
  Uczestnik

  Witam wszystkich bardzo serdecznie.

  Zostałem wezwany na komisję lekarską z towarzystwa PZU i jadę do niej w następnym tygodniu (we wtorek). Otóż…Miałem wypadek samochodowy i dostałem wielu obrażeń. Złamanie kości udowej, złamany piszczel, wiele obrażeń na głowie, rany cięte na twarzy. Do teraz nie mogę ruszać małym palcem u prawej nogi. Co mam mówić, jak mam się zachowywać ? Bardzo proszę o odpowiedzi.

  Avatar
  bezo
  Uczestnik

  A co Ty chcesz niby tam mówić ? xd Najważniejsza jest dokumentacja medyczna i stan Twoich narządów po leczeniu.Wysokość odszkodowania zależy od kosztów leczenia natomiast zadośćuczynienie zależy od szkód niemajątkowych czyli na przykład bólu fizycznego i psychicznego.

  Avatar
  oruyt
  Uczestnik

  Dokładnie tak jak pisze „bezo”. Najważniejsze są obrażenia a to co Ty powiesz czy nie powiesz to ich to mało interesuje.

  Avatar
  piotek
  Uczestnik

  Dzięki za odpowiedź mimo głupio zadanego pytania 😛 Napiszę co i jak, jak będę po komisji. 🙂

  Avatar
  piotek
  Uczestnik

  A więc…. Jestem już po komisji. Przyznali mi 20% co dało 12.000 zł. Nie wiem czy ta kwota jest proporcjonalna do obrażeń jakie posiadam. Gdzie mam się zgłosić aby to zweryfikować ?

  Avatar
  ENDrju
  Uczestnik

  Jak masz się zachować? Zwyczajnie, na pewno niczego nie udawaj i mów jak jest. Akurat nie jestem tego zdania, że to co im powiesz to ich nie interesuje. Właśnie może być tak że powiesz im za dużo i zaczną tak drążyć temat, że w końcu mogą ci nie uznać tych obrażeń, jako powstałych w wypadku. Tak więc jak mówić to rzetelnie o tym co się stało, gdzie cie bolało, jakie straty osobowe na tym poniosłeś itd.

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.