Uszkodzenie nerwu łokciowego odszkodowanie w jakiej kwocie od PZU?

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Odszkodowania PZU Uszkodzenie nerwu łokciowego odszkodowanie w jakiej kwocie od PZU?

Tagi: 

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  Magdalena 4 lat, 9 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  Magdalena
  Uczestnik

  Witam, spotkał mnie bardzo niemiły wypadek przez który miałem uszkodzenie nerwu łokciowego odszkodowanie z PZU powinienem dostać. Opowiem najpierw jak to wyglądało. Szyba w drzwiach poprzecinała wszystko w mojej ręce oprócz kości. Miałam założone aż 30 szwów. Jestem po długiej rehabilitacji, ale nadal nie mam czucia w połowie dłoni. 5 palec jest ciągle zgięty. Ogólnie ręka obecnie jest na tyle słaba, że każda próba wzięcia filiżanki kończy się jej zbiciem. Na jaki procent mogę liczyć z PZU ? Czy lekarz na komisji może zapisać jakieś dodatkowe badania, aby odroczyć sprawę ?

  Avatar
  kyrtap
  Uczestnik

  Lekarze nie mogą przekładać wydania decyzji. Co do procentu to nie mam pojęcia. Czy dobrze rozumiem ze starasz sie o odszkodowanie z ubezpieczenia na życie albo z NNW ?

  Avatar
  Magdalena
  Uczestnik

  Tak staram sie o odszkodowanie NNW. Dodam jeszcze ze nerw regeneruje się od roku do dwóch. Boje się, że jak pójdę na komisję za ten rok czy dwa to nerw będzie już sprawny i odszkodowania nie otrzymam…

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.