Jaki % za złamanie kompresyjne kręgosłupa odszkodowanie od PZU

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Odszkodowania PZU Jaki % za złamanie kompresyjne kręgosłupa odszkodowanie od PZU

Tagi: 

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  lukrecja 4 lat, 9 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  lolek
  Uczestnik

  Witam, na jaki procent mogę liczyć za złamanie kompresyjne kręgosłupa odszkodowanie bym chciał uzyskać od PZU? W tamtym roku złamałem sobie 1 kręg lędźwiowy. Po 2 miesiącach od wypadku przeszedłem operację zespolenia trzema śrubami oraz metalowymi elementami, gdyż kręgosłup nie chciał się zrastać.

  Avatar
  karolek
  Uczestnik

  Tylko lekarz może udzielić Ci szczegółowej i pewnej odpowiedzi.

  Avatar
  pawlo
  Uczestnik

  Ja kiedy zostałem potrącony przez samochód dostałem 9000 zł zadośćuczynienia i 11% (11 000 zł). Ważne jest, aby mieć dużo papierów od specjalistów. Im więcej specjalistów tym lepiej. Oczywiście dostałem zwrot kosztów leczenia, dojazdu i za szkody rzeczowe.

  Avatar
  marycha
  Uczestnik

  Ja od siebie dodam, że warto się odwołać od orzeczenia ZUS-u.

  Avatar
  borysek
  Uczestnik

  Witam, mam do Państwa pytanie. Był wypadek, w którym nietrzeźwy kierowca jest sprawcą. Na początku autem jechał trzeźwy kierowca, ale po krótkiej sprzeczce zamienił się miejscem z nietrzeźwym kierowcą. Nie zapiął pasów i doznał złamania kręgosłupa (odcinek lędźwiowy). Wszystko jest okej, ponieważ nie minęły dwa lata a on jest całkowicie sprawny. Dostał już od sprawcy 25 tysięcy, ale on zażądał aż 250 tysięcy. Czy jest możliwość, że dostanie tą kwotę o którą wnosi ? Proszę o odpowiedź.

  Avatar
  lukrecja
  Uczestnik

  Żądać może, ale zostanie ona zweryfikowana przez ubezpieczyciela, a następnie przez sąd.

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.