Czy możecie coś powiedzieć o Pro juris opinie mnie interesują

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Odszkodowania komunikacyjne Czy możecie coś powiedzieć o Pro juris opinie mnie interesują

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  Ekspert Helpfind.pl 5 lat, 5 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  kowboj
  Uczestnik

  Dzień dobry, zostałem uderzony przez samochód podczas jazdy motorowerem i mam pytanie o Pro Juris opinie chciałbym poznać. Byłem w szpitalu na obserwacji przez 4 dni, na której stwierdzili stłuczenia, szwy itp. Jestem w trakcie wypełniania wszystkich dokumentów dlatego pytam Państwa na jakie odszkodowanie mogę liczyć.

  Avatar
  firma
  Uczestnik

  Obawiam się, że dostaniesz marne pieniądze. Radzę skontaktować się z firmą, która zajmuje się odzyskiwaniem odszkodowań.

  Avatar
  kowboj
  Uczestnik

  Okej, to tak zrobię. Dzięki

  Avatar
  brat
  Uczestnik

  Na podstawie Twojego opisu ciężko jest podać konkretną kwotę zadośćuczynienia, ale wydaje się że będzie to kilka tysięcy.
  Z polisy OC sprawcy należy się:
  – zadośćuczynienie za krzywdę
  – odszkodowanie z tytułu poniesionych kosztów leczenia, przejazdów, rehabilitacji itp.
  – odszkodowanie z tytułu utraconego dochodu

  Avatar
  Ekspert Helpfind.pl
  Uczestnik

  Kowboj, niestety bardzo trudno jest powiedzieć, jakie odszkodowanie się należy. Wynika to z faktu, że wszystkie świadczenia i ich wysokość ustalana jest indywidualnie. Nawet przy podobnych urazach odszkodowanie może się różnić i wcale to nie wynika z fanaberii ubezpieczyciela.
  Wysokość odszkodowania zależy od tego, jak uraz jest poważny i jak bardzo ma wpływ na dalsze zdrowie poszkodowanego.
  Dodatkowo można uzyskać inne świadczenia. W tym przypadku należą się pieniądze za zniszczony motorower i inne rzeczy. Możliwe jest także uzyskać zadośćuczynienie za cierpienie oraz zwrot kosztów leczenia.
  Warto zajrzeć do tabeli uszczerbku zdrowia. Wówczas poznasz orientacyjnie wysokość odszkodowania. Dokładnie jednak zrobi to lekarz orzecznik.

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.