Allianz ile czeka sie na odszkodowanie po ucięciu palca?

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Szkody osobowe Allianz ile czeka sie na odszkodowanie po ucięciu palca?

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  Tumtusia 5 lat, 6 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  krzakmar
  Uczestnik

  Powie mi ktoś odnośnie Allianz ile czeka sie na odszkodowanie? Ostatnio, gdy ścinałem drzewo na swojej działce uciąłem sobie palec wskazujący do kości i środkowy w lewej ręce. Po przybyciu do szpitala trafiłem na oddział chirurgiczny i zoperowali mi palce. Okazało się po kilku dniach, że mam spory niedowład na skutek tego wypadku. Mój ubezpieczyciel Allianz twierdzi, że nie doznałem dostatecznego uszczerbku na zdrowiu, by uzyskać pieniądze z odszkodowania. Co w takiej sytuacji mogę zrobić? Spędziłem sporo czasu na leczeniu i skutki zdarzenia odczuwam do dzisiaj. To jak to możliwe że niedowładu nie uznają do uszczerbku na zdrowiu? Płacę dosyć sporo każdego miesiąca na składkę i oczekuję mi rzetelnie wszystko wycenią a tu takie zaskoczenie, brak słów.

  Avatar
  skorka
  Uczestnik

  Ja za nogę skręconą dostałam 1% uszczerbku na zdrowiu. mało tego gdy byłam na komisji lekarskiej, lekarz gdy wziął do ręki moją teczkę, w prawym rogu tejże teczki przyklejona była mała różowa karteczka, z informacją od firmy :” (data wcześniejszego wypadku) przyznano 4% (wcześniej złamana) uszczerbku na zdrowiu,panie doktorze prosimy o zmniejszenie procentowego uszczerbku na zdrowiu”. Zamierzam się odwoływać !

  Avatar
  milka
  Uczestnik

  Odwołuj się, najlepiej jakbyś udał się do lekarza po jakąś opinię i rozsądnie napisał odwołanie.

  Avatar
  ENDrju
  Uczestnik

  To wszystko zależy od warunków twojego ubezpieczenia. Musisz sobie na spokojnie to przeczytać. Tam masz napisane ile % ci przysługuje za konkretny uraz i jakie odszkodowanie powinno zostać wypłacone. Jeśli coś się nie zgadza to możesz się odwoływać albo niech wezwą cię na komisję lekarską

  Avatar
  Jandeczka
  Uczestnik

  Ja miałam skręcone kolano podczas pracy i dostałam z mojej polisy grupowej 260 zł. Czy to dużo? Składka jest pobierana każdego miesiąca. Oprócz tego dostałam pieniądze z ZUS-u ale to chyba się nie wyklucza.

  Avatar
  Tumtusia
  Uczestnik

  Ja z kolei mam jeden ale konkretny problem. Na przejściu dla pieszych zostałam potrącona a w sumie to samochód przejechał mi po nodze i zostałam uderzona w kolano. Przechodziłam na przejściu bez świateł takie normalne. Kierowca sobie pojechał a ja zaszłam do domu tylko strasznie mnie wszystko boli. Złamania się nie spodziewam ale ból nie minie to będę musiała iść do lekarza. Czy jak sprawcy tego zdarzenia nie ma i nawet nie zapamiętałam żadnego numeru z tablicy to jakieś szanse sa na odszkodowanie?

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.