Informacja o numerze konta bankowego pzu – odbiór kasy

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Inne przypadki Informacja o numerze konta bankowego pzu – odbiór kasy

Tagi: 

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  karolek 5 lat, 9 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  oranzadka
  Uczestnik

  Powiedzcie mi jak powinna przebiegać informacja o numerze konta bankowego pzu? Dwa dni temu zadzwoniła do mnie Pani która poinformowała mnie o możliwości odbioru pieniędzy w najbliższym oddziale banku Pekao. Nie wiem czy dobrze zrozumiałam ponieważ Pani ta mówiła strasznie cicho i mało wyraźnie. Chciałabym się dowiedzieć czy na pewno pieniądze czekają na mnie do odbioru w oddziale tego banku. Czy drogą pocztową tez mogliby mi przesłać pieniądze? Jeśli tak, to do kogo zadzwonić w tej sprawie ?

  Avatar
  adwokat
  Uczestnik

  Zwykle ubezpieczyciele przelewaja pieniądze na wskazane konto poszkodowanego. Jesli chodzi o przekazanie pieniedzy droga pocztowa to trzeba sobie tak zażyczyć.

  Avatar
  opoka
  Uczestnik

  Odszkodowanie zostało przelane na numer konta w banku, który został podany w zgłoszeniu szkody. Jeśli pieniądze zostały przelane na konto, to nie ma juz mozliwosci abys dostala je pocztowo.

  Avatar
  oranzadka
  Uczestnik

  Z tym, że ja nie podawałam żadnego numeru konta. Po drugie chciałabym aby to oni przysłali mi je drogą pocztową ale nie wiem jak ich o tym poinformować. Nie mam do nich kontaktu.

  Avatar
  karolek
  Uczestnik

  Numer telefonu czy maila można znaleźć na danej stronie TU.

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.