Odkupienie szkody OC opinie o kancelariach mnie interesują

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Odszkodowania komunikacyjne Odkupienie szkody OC opinie o kancelariach mnie interesują

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  rafalek 6 lat, 1 miesiąc temu.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  enter
  Uczestnik

  Witam, interesuje mnie odkupienie szkody OC, chciałbym poznać opinie firm, które się tym zajmują. Około 3 miesiące temu miałem lekką kolizję. Dostałem od ubezpieczyciela 3000zł. Nie mam za bardzo nerwów na walkę o wyższe odszkodowanie. Zgłosiła się do mnie pewna firma, abym odsprzedał im moją szkodę. Czy jest to legalne ? Ponoć mogę dostać jeszcze aż 4000zł. Nigdy nie sprzedawałem szkody OC i kompletnie nie mam o tym pojęcia. Czy ktoś z was juz korzystał z takich usług? Proszę o porady. Pozdrawiam.

  Avatar
  kidiachu
  Uczestnik

  Tak, sprzedaż roszczenia jest zgodna z prawem.

  Avatar
  koral
  Uczestnik

  Mam przed sobą pewną umowę cesji szkody od firmy, która zaproponowała mi odkup szkody. Przedstawiciel zaproponował mi 500 zł za odkupienie prawa do odszkodowania. Czy mam sie na to zgodzić ?

  Avatar
  rafalek
  Uczestnik

  Według mnie jest to oszustwo. Potrzebny jest kosztorys naprawy, decyzja zakładu ubezpieczeń, dowód rejestracyjny pojazdu. Firma odszkodowawcza robi wtedy swój kosztorys naprawy i na podstawie różnicy stara się uzyskać tą różnice.

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.