Odma płucna u noworodka a zawinienie lekarzy

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Szkody osobowe Odma płucna u noworodka a zawinienie lekarzy

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  ENDrju 3 lat temu.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  Grazka
  Uczestnik

  Dzień dobry, mam do Państwa pytanie w sprawie odma płucna u noworodka. Podczas porodu moja córeczka urodziła sie ze wspomnianą odmą płucną. Czy było to przez błąd lekarzy ? Dodam, że przez pierwsze dwa dni nie chcieli mi udzielić żadnych informacji.

  Avatar
  ABC
  Uczestnik

  Raczej nie było to przez błąd lekarzy. Odma czasem się zdarza u noworodków. Dziwne jest natomiast zachowanie personelu. W sensie, że nie chcieli Ci udzielić żadnych informacji. A czy teraz z córką wszystko w porządku ?

  Avatar
  Grazka
  Uczestnik

  Tak, na szczęście teraz jest wszystko dobrze.

  Avatar
  ENDrju
  Uczestnik

  To ja miałem podobne przeboje jak urodził się chrześniak. Pomagałem bratu i szwagierce dostać odszkodowanie od lekarza, który nie zdiagnozował choroby płodu na długo przed porodem. Było to jak najbardziej możliwe, ale nie zlecił nawet żeby porobić standardowe badania krwi. Z kolei taka moja sąsiadka miała operację na wątrobie i pojawiły się komplikacje później, to napisała skargę i wniosek o odszkodowanie, ale komisja stwierdziła że te komplikacje mogły pojawić się dużo wcześniej jeszcze przed zabiegiem no i nic nie dostała. Także różnie to jest, w takich sytuacjach najlepiej zwrócić się o opinię doświadczonego biegłego. Samemu to nigdy nie wiadomo czy można jakieś pieniądze otrzymać i czy w ogóle warto zaczynać jakiś spór.

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.