PZU odszkodowanie za pobyt w szpitalu rehabilitacyjnym

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Odszkodowania PZU PZU odszkodowanie za pobyt w szpitalu rehabilitacyjnym

Tagi: 

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  Beemaster 6 lat, 1 miesiąc temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  kdre
  Uczestnik

  Ile wynosi od PZU odszkodowanie za pobyt w szpitalu rehabilitacyjnym? W marcu byłem w szpitalu na operacji usunięcia nowotworu kości i za ten pobyt PZU wypłacil odszkodowanie, natomiast później byłem w szpitalu na oddziale rehabilitacji w związku z tą operacją i za ten pobyt już odmówili wypłaty odszkodowania. Czy mam szanse odzyskać odszkodowanie za pobyt w szpitalu ?

  Avatar
  karolek
  Uczestnik

  Przeczytaj ogólne warunki ubezpieczenia i jak definiowany jest pobyt w szpitalu.

  Avatar
  lilka
  Uczestnik

  Mam podobny problem. PZU odmawia wypłaty za pobyt szpitalny na oddziale rehabilitacji. Składałam wniosek do sądu przy Rzeczniku Ubezpieczonych lecz PZU nie zgodziło się. Przygotowuję pozew do sądu w tej sprawie.

  Avatar
  milka
  Uczestnik

  Trzeba dokładnie przeanalizować OWU przed podjęciem konkretych decyzji z pozwem do sądu.

  Avatar
  Beemaster
  Uczestnik

  No to ja mam coś podobnego. Jak po wypadku przy pracy trafiłem do szpitala to straciłem prawie tysiąc złotych premii. Pracodawca mówi że mi tego nie da bo mnie nie było w pracy. Wypadek nie był z mojej winy to dlaczego jak zawsze dostawałem premię to teraz nagle mam jej nie dostać? Jest jakieś prawo które gwarantuje mi wypłatę premii jeżeli wypadek przy pracy nie był przeze mnie spowodowany? Bardzo potrzebuje tych pieniędzy, małżonka ostatnio jest bez pracy i trochę nam ciężko ze wszystkim. Będę jeszcze pisał o odszkodowanie z polisy grupowej co mamy w pracy ale to przecież bez znaczenia bo premia powinna normalnie mi przysługiwać.

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.