Ile PZU płaci za zawał serca w trakcie wykonywania pracy?

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Odszkodowania PZU Ile PZU płaci za zawał serca w trakcie wykonywania pracy?

Tagi: 

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  ter 4 lat, 9 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  romek
  Uczestnik

  Witam, mam do Państwa pytanie. Mój znajomy dostał ataku serca w pracy. Ile PZU płaci za zawał serca? Właśnie tam jest ubezpieczony. Niestety PZU nie wypłaciło mu odszkodowania, ponieważ przy zawale nie zaistniał jakiś załamek Q czy coś takiego. Sprawa była w sądzie ale oczywiście sąd stanął po stronie PZU. W trakcie procesu orzeczono zwrot kosztów zastępstwa procesowego na rzecz PZU. Czy jest szansa aby odwołać się od tych kosztów ? Człowiek ciężko chory, zawał serca jak wiecie to poważna sprawa, niestety odszkodowania brak i jeszcze on musi zapłacić PZU. Proszę o udzielenie mi odpowiedzi.

  Avatar
  zbychu
  Uczestnik

  Odwoływać się można. Najlepiej jeśli znajomy skonsultuje się z prawnikiem i zawalczy w sądzie 2 instancji gdyż jest prawdopodobieństwo wygrania. Zawał serca to dość skomplikowany temat, szczególnie jeśli pojawił się w trakcie wykonywania pracy. Pozdrawiam.

  Avatar
  ter
  Uczestnik

  Miałem podobny przypadek, również miałem zawał serca w pracy. Również PZU nie przyznało mi odszkodowania więc zgłosiłem się do sądu. Jeśli chodzi o świadczenie z tytułu trwałego uszczerbku na zdrowiu to je wygrałem. Jeśli chodzi o postępowanie procesowe świadczenia z tytułu ciężkiej choroby to jest ono w toku. Tak więc warto walczyć bo nie jest powiedziane, że przegrasz sprawę. Sporo czytałem o tym jak uzyskać odszkodowanie za zawał serca i ta wiedza również mi sporo pomogła.

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.