Odszkodowanie po wypadku i wielu operacjach

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Odszkodowania komunikacyjne Odszkodowanie po wypadku i wielu operacjach

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  karolek 5 lat, 6 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  darek67
  Uczestnik

  Witam, miałem wypadek. pojechałem na pogotowie , lekarz stwierdził odrazu że trzeba założyć gips , W diagnozie zapisał „Skręcenie , zwichnięcie i zerwanie poziomu stopy”. Po 3 tygoniach , nogę wyciągneli mi z gipsu. Po 3 dniach od zdjęcia udałem się poraz kolejny do lekarza , ponieważ nie mogłem ustać na tej nodze, Ciągły obrzęk , zasinienie i duży ból. i sytuacja się powtórzyła , kolejne 2 tygodnie w gipsie. Po tym czasie chciał mi poraz kolejny wkładać w gips , lecz już się nie zgodziłem , powiedziałem , że pójdę do innego lekarza , bo ciągłe wkładanie w gips to nie jest leczenie.Lekarz wysłał mnie na kolejne prześwietlenie i zbadał mi stopę , powiedział , że mam zerwane więzadło ATFL (staw skokowy) i że konieczna będzie rekonstrukcja , Zrekonstruowali mi , owe więzadło. Po 10 dniach od operacji pojechałem na zdjęcie szwów potem spowrotem na pogotowie , ponieważ rana się rozeszła , przy tym mocno krwawiła. W szpitalu wysmarowali mi ją czymś i krwawienie ustąpiło. Osobiście wydaje mi się że to powinno być szyte na nowo , ale to nie ja jestem lekarzem. Po 5 tygodniach nadszedł czas na zdjęcie gipsu pooperacyjneego. Noga cały czas boli, nie mogę na niej stawać . Trafiłem na rehabilitację szpitalną na miesiąc . następnie zacząłem leczyć się wyłącznie prywatnie u lekarza sportowego. Pojechałem na pierwszą wizytę i po samym badaniu powiedział Mi że noga nadaje się wyłącznie do operacji bo jest całkowicie niestabilna, dla pewności zalecił zrobienie rezonansu magnetycznego. Po rezonansie potwierdził swoje zdanie więc trafiłem do szpitala wykonano mi artrotomię , podczas której wykonano rekonstrukcję więzadła skokowo -strzałkowego, więzadła przedniego ,oraz usunięto narośl kostną. po czym oczywiście noga została unieruchomiona na 5 tygodni. Ile mogę dostać procent trwałego uszczerbku na zdrowiu ?

  Avatar
  karolek
  Uczestnik

  Jak czytam objawy to wydaje mi się, że nawet około 20 %. Jakby uważał Pan że kwota jest za niska zawsze warto skonsultować to z niedrogą i dobrą kancelarią.

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.