Czy istnieje inne odszkodowanie powypadkowe ?

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Odszkodowania komunikacyjne Czy istnieje inne odszkodowanie powypadkowe ?

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  opoka 6 lat, 1 miesiąc temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  tomekcic
  Uczestnik

  Hejo, Miałem wypadek samochodowy. Doznałem złamania kręgosłupa z uciskiem na rdzeń kręgowy. Mam rehabilitację. Starałem się o odszkodowanie z NNW. Przyznali mi 3500zł. Nie mam jeszcze zdolności do pracy. Staram sie o tymczasową rentę ale nie chcą mi jej przyznać. Czy istnieją inne odszkodowania powypadkowe o które mógłbym się jeszcze postarać. Proszę o pomoc

  Avatar
  kiewco
  Uczestnik

  A kto był sprawcą wypadku ? Jeśli Ty, to niestety możewsz się starać o odszkodowanie tylko z NNW. Jeśli sprawcą był inny kierujący, to możesz się starać o spore odszkodowanie z OC pojazdu sprawcy wypadku.

  Avatar
  tomekcic
  Uczestnik

  sprawcą był kolega ale nie jest on właścicielem pojazdu. W wypadku uczestniczył tylko nasz samochód..

  Avatar
  karolek
  Uczestnik

  Skoro tak to możesz ubiegać się o odszkodowanie z OC pojazdu, którym jechałeś.

  Avatar
  trys
  Uczestnik

  Dzień dobry wczoraj stojąc na stopie uderzył w mój samochód inny samochód powodując liczne szkody. Boli mnie głowa i górna część pleców wraz z szyją. Czy powinienem iść do lekarza i czy przysługuje mi jakieś odszkodowanie?

  Avatar
  opoka
  Uczestnik

  Należy iśc do lekarza i zrobić wszystkie potrzebne badaniaOczywiście odszkodowanie nalezy się. Bedzie to odszkodowanie z OC sprawcy.

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.