Jak napisać opis zdarzenia do odszkodowania z PZU?

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Wzory dokumentów Jak napisać opis zdarzenia do odszkodowania z PZU?

Tagi: 

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  ENDrju 5 lat, 2 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  mareczek
  Uczestnik

  Witam, doradźcie mi jak napisać opis zdarzenia do odszkodowania bo miałem wypadek na lekcji w-fu. Uszkodziłem sobie kolano. W szpitalu miałem usuwaną wodę z kolana. Lekarz mi powiedział, że to tylko stłuczenie na które zapisał maść… Po przyjeździe do domu rodzice stwierdzili że zabiorą mnie do prywatnego ortopedy bo kolano mnie bardzo bolało. W trakcie wizyty skierował mnie na artroskopię. Po tym zabiegu chodziłem 2 tygodnie o kulach, potem następna wizyta, następnie rehabilitacja przez 12 dni. Lekarz skierował mnie do szpitala bo uznał, że więzadło jest zerwane. Po szpitalu wylądowałem ze stabilizatorem i kulach. Teraz jestem już po zakończonym leczeniu. Moje pytanie jest następujące: co mam wpisać w rubryce „informacje o zdarzeniu” ? Tutaj jest napisane, żeby podać dokładnie ale tu nie ma za dużo miejsca….

  Avatar
  jjyt
  Uczestnik

  W tej rubryce wpisz kiedy, gdzie, jak itp. Do tego dołącz opis zdarzenia (bardzo szczegółowy). Wpisz tam swoje odczucia, co Ci ten wypadek odebrał, z czego musiałeś zrezygnować.

  Avatar
  mareczek
  Uczestnik

  Okej dzięki 🙂

  Avatar
  mareczek
  Uczestnik

  Cześć to znowu ja. Dostałem odpowiedź, w której stwierdzono że przysługuje mi 85zł… Oczywiście byłem na komisji i czekam na dalszą kasę 😛

  Avatar
  ENDrju
  Uczestnik

  85 zł to chyba na zachęte, dla PZU to bez znaczenia jakie miałeś swoje odczucia. Wypłacają konkretną kwotę za procent uszczerbku na zdrowiu i tyle. Jak to udowodnisz że coś cię bolało czy nie?

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.