KRUS odszkodowania za złamania kości śródstopia po wypadku

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Odszkodowania KRUS KRUS odszkodowania za złamania kości śródstopia po wypadku

Tagi: 

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  Waclaw-1990 3 lat, 10 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  olafek
  Uczestnik

  Witam, niedawno mój wuj, ktory jest ubezpieczony w KRUSIE miał wypadek. Jaka kwota od KRUS odszkodowania za złamania kości może mu przysługiwać? Wuj doznał pękniecia kości śródstopia. Na dwa miesiące miał włozoną noge w gips i zwolnienie. Po zdjęciu gipsu udal sie do lekarza orzecznika ktory mu powiedzial ze nalezy mu sie 2% za uszczerbek na zdrowiu. Po tygodniu dostał wiadomosc z KRUSU ze nie przyznaja mu ani 1 procenta. Jaka jest szansa na odwolanie ? Mój wuj ciągle odczuwa ból stopy i utyka na nogę (od wypadku mija już 8 miesiac).

  Avatar
  opoka
  Uczestnik

  Jest szansa na odwołanie. Trzeba wykazać, że taki uraz spowodował trwały uszczerbek na zdrowiu na co dowodem jest odczuwanie bólu stopy i utykanie na nogę.

  Avatar
  srafik
  Uczestnik

  Najlepiej załączyć do odwołania aktualne zaświadczenie od neurologa

  Avatar
  ENDrju
  Uczestnik

  A to był lekarz orzecznik… skąd? Z KRUSu czy jakiś prywatny? Bo skoro wyznaczony przez krus orzecznik stwierdził 2% uszczerbku to tak powinno pozostać. A co do odwołania no to jak najbardziej warto napisać. Tylko trzeba dobrze wszystko udokumentować czyli wszelkie wyniki badań, prześwietlenia, opinie lekarskie itd. najlepiej załączyć do tego pisma odwołującego.

  Avatar
  Waclaw-1990
  Uczestnik

  Dzień dobry wszystkim. Ja mam pytanie o to całe odszkodowanie od rolnika bo wiem że każdy rolnik musi mieć polisę OC. W ubiegłym tygodniu zostałem potrącony przez ciągnik a konkretnie przyczepę. Jechałem rowerem i traktorzysta wyprzedził mnie i od razu zaczął skręcać w prawo a ja chciałem jechać prosto. Zahaczył naczepą w rower i uderzyłem głową i ramieniem w krawężnik. Miałem rozciętą skórę na głowie i siniaki na ramieniu. On się zatrzymał i przeprosił, mam jego dane i numer polisy OC. Powiedzcie mi proszę jak się zabrać za to całe odszkodowanie teraz? Co oni będą chcieli ode mnie konkretnie?

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.