Odszkodowanie z własnego NW za poważny wypadek samochodowy

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Odszkodowania komunikacyjne Odszkodowanie z własnego NW za poważny wypadek samochodowy

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  ENDrju 5 lat, 1 miesiąc temu.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  tomasz
  Uczestnik

  Witam i pytam o odszkodowanie z własnego nw. Miesiac temu jadąc swoim autem wpadłem w poślizg w wyniku czego uderzyłem w drzewo. Nie były wzywane żadne służby. w wyniku wypadku doznałem urazu głowy. Byłem na pogotowiu na RTG oraz zaopatrzeniu rany przez chirurga. Wczoraj zakończylo sie leczenie i L4. O jakie odszkodowanie z własnego nw mogę się ubiegać ? Czy mogę również liczyć na jakieś zadośćuczynienie ?

  Avatar
  whato
  Uczestnik

  Jeżeli było wykupione ubezpieczenie NNW to oczywiście można sie ubiegać o odszkodowanie. Można także ubiegać się o odszkodowanie z innych polis ubezpieczeniowych wszystko jednak zależy od okolicznosci towarzyszących wypadkowi.

  Avatar
  kindz
  Uczestnik

  odszkodowanie z NNW wypłaca się za trwały uszczerbek na zdrowiu i nie ma to nic wspólnego z zadośćuczynieniem

  Avatar
  ENDrju
  Uczestnik

  Zanim będziesz wnosił o odszkodowanie z własnego nw, to przeczytaj dokładnie warunki umowy. Zobacz jakie masz terminy na zgłoszenie, jakie dokumenty są potrzebne itp. Zamiast wysyłać sam wniosek i czekać na odpowiedź o wymagane pisma, to możesz wszystko wysłać za jednym zamachem.

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.