Odszkodowanie z OC za skręcenie kręgosłupa szyjnego

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Odszkodowania komunikacyjne Odszkodowanie z OC za skręcenie kręgosłupa szyjnego

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  kirch 5 lat, 7 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  pyroza
  Uczestnik

  Hej, miałam wypadek (sprawca uderzył w tył mojego samochodu) który spowodował skręcenie kręgosłupa szyjnego. Chodzę do neurologa, mam kołnierz ortopedyczny i 50 dni zwolnienia lekarskiego. Po skończonym leczeniu mam zapisaną rehabilitację. Na jakie odszkodowanie mogę liczyć z OC sprawcy a na jakie z NNW?

  Avatar
  karolek
  Uczestnik

  Nie idzie powiedzieć jaką kwotę dostaniesz. Odszkodowanie z NNW dostaniesz w zależności od uszczerbku i jego iloczynu sumy ubezpieczenia. Jeśli chodzi o odszkodowanie z OC sprawcy to dowiesz się tego z czasem.

  Avatar
  pyroza
  Uczestnik

  Czyli ile mogę dostać z OC sprawcy ?

  Avatar
  karolek
  Uczestnik

  Bez dokumentacji nie można powiedzieć jakiego odszkodowania możesz się spodziewać.

  Avatar
  pyroza
  Uczestnik

  Aha…Dziękuję za odpowiedzi.

  Avatar
  pyroza
  Uczestnik

  Dostałam odpowiedź od swojego ubezpieczyciela NNW, że nie należy mi się odszkodowanie bo mój uraz nie znajduje się w tabeli. Co do odszkodowania z OC sprawcy to dostałam 4500zł.

  Avatar
  kirch
  Uczestnik

  Jeśli ubezpieczyciel sam z siebie wypłacił taką kwotę to najprawdopodobniej jest ona zaniżana w mniejszym lub większym stopniu. Proponuję znaleźć sobie lekarza i niech spojrzy na przyznany uszczerbek na zdrowiu i obrażenia i czy ubezpieczyciel zrobił to adekwatnie do stanu faktycznego.

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.