Oparzenie 2 stopnia odszkodowanie z PZU mi będzie przysługiwać?

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Odszkodowania PZU Oparzenie 2 stopnia odszkodowanie z PZU mi będzie przysługiwać?

Tagi: 

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  masterGO 5 lat, 8 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  Kamila123
  Uczestnik

  Cześć wszystkim, niestety dosyć porządnie się poparzyłam i wiem że chyba przysługuje mi za to odszkodowanie ale do końca nie jestem pewna i dlatego do was pisze. W skrócie to tak… półtora tygodnia temu uległam wypadkowi, w którym zostałam oblana wrzątkiem. Stało się to kiedy zalewałam sobie herbatę. Miałam poparzone uda oraz rozciętą rękę. Czy mam szanse na odszkodowanie z PZU ? Dodam jeszcze, że byłam wzięta do szpitala, jestem obecnie na L4 a rany nie chcą się za bardzo goić 🙁

  Avatar
  adam55
  Uczestnik

  To jak Ty to zrobiłaś, że masz poparzone uda i dodatkowo rękę rozciętą ?

  Avatar
  Kamila123
  Uczestnik

  No po prostu szklanka pękła kiedy nalewałam do niej wrzątku z czajnika a rękę rozcięłam kiedy zbierałam szkło z rozbitej szklanki. To co…mam możliwość dostania tego odszkodowania ?

  Avatar
  irka0p
  Uczestnik

  A jakie to odszkodowanie ?

  Avatar
  Kamila123
  Uczestnik

  Ubezpieczenie obejmujące nieszczęśliwe wypadki – grupowe PZU

  Avatar
  irka0p
  Uczestnik

  Wszelkie szkody z nieszczęśliwych wypadków (nawet tych grupowych) należy zgłosić po zakończeniu leczenia. To czy dostaniesz odszkodowanie zależy od rodzaju Twojej polisy (czy obejmuje ona zdarzenie, które opisałaś).

  Avatar
  masterGO
  Uczestnik

  Szanowni państwo czy ktoś może mi tak prosto powiedzieć jak to jest z odszkodowaniem z oc gospodarstwa rolnego? Gospodarstwo jest na mnie i umowe ja podpisywałem a coś mi się wydaje że chyba ja sam nie mogę żądać pieniędzy z tej polisy. A już mówię o co chodzi bo miałem podobny przypadek z poparzeniem tylko przez płyn chłodniczy w ciągniku. Zaczął mi się grzać silnik i przez pośpiech i głupotę swoją odkręciłem korek od zbiorniczka. Całe szczęście że się nie pochylałem nad tym a wystrzeliło mi tylko na rękę. Dostałem ze swojego ubezpieczenia z PZU niewielką kwotę, ale zastanawiam się jak to jest z tą polisą OC bo nie ukrywam że to co dostałem od mojego ubezpieczenia to rozeszło się prawie w jeden dzień. A ciągle kupuje żele takie chłodzące do smarowania i nie ukrywam że chciałbym na prywatną kontrolę do dermatologa się wybrać bo przeraża mnie że mogą pojawić się jakieś blizny. Wiem że polisa oc rolnika to pokrywa takie koszty leczenia ale czy ja jako właściciel też mogę pisać do tego ubezpieczyciela żeby mi coś wypłacił?

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.