Interrisk odszkodowanie za pobyt w szpitalu po operacji wyrostka

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Szkody osobowe Interrisk odszkodowanie za pobyt w szpitalu po operacji wyrostka

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  starywujek 3 lat temu.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  swistak
  Uczestnik

  Witam! Cześć!

  Mam pytanie o Interrisk odszkodowanie za pobyt w szpitalu po operacji wyrostka. Jestem uczniem gimnazjum. Trafiłem do szpitala w celu zoperowania wyrostka robaczkowego. Chciałbym dowiedzieć się czy mogę dostać odszkodowanie za pobyt w szpitalu ? W szkole mówią, że odszkodowanie dostanę, ale w NNW nic nie pisze na temat pobytu w szpitalu. Ile można dostać za jedną dobę pobytu w szpitalu ?

  Avatar
  ENDrju
  Uczestnik

  W sumie to nie mam dobrych wieści bo z tego co wiem to za jeden dzień pobytu w szpitalu to nic się nie dostaje. Zawsze jest tak, że dopiero od kilku dni zaczyna się liczyć cały pobyt. Tak więc nawet nie pisz w tej sprawie bo szkoda czasu. Za samo wycięcie to też nic nie dostaniesz. Być może droższe polisy na życie zwracały koszty opieki medycznej, ale o takich cudach w zwykłym szkolnym ubezpieczeniu to zapomnij.

  Avatar
  starywujek
  Uczestnik

  Ja też mam ubezpieczenie szkolne i chce się dowiedzieć czy za złamany nadgarstek na wuefie mogę dostać odszkodowanie? Rodzice wpłacali na początku roku 90 zł na ubezpieczenie. Na wuefie była mokra podłoga i jak biegłem to się poślizgnąłem i upadłem tak że coś w nadgarstku strzeliło. Nie wiem czy to się nawet kwalifikuje do odszkodowania. Koleżanka z sąsiedniej szkoły też miała to samo ubezpieczenie i za złamaną rękę dostała 400 zł. To chyba za taki nadgarstek też powinienem dostać chociaż z 200? Co o tym myślicie?

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.