Czy skręcenie stawu skokowego jest trwałym uszczerbkiem na zdrowiu?

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Odszkodowania PZU Czy skręcenie stawu skokowego jest trwałym uszczerbkiem na zdrowiu?

Tagi: 

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  Ekspert Helpfind.pl 5 lat, 9 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  baca
  Uczestnik

  Powiedzcie mi Państwo czy skręcenie stawu skokowego jest trwałym uszczerbkiem na zdrowiu? Opowiem może swój przypadek. Podczas pobytu na weselu źle stanąłem i skręciłem staw skokowy. Przez 20 dni miałem nogę w gipsie. Rehabilitacja trwała niecałe 2 miesiące. Telefonicznie dostałem propozycję odszkodowania w wysokości 600 zł ale odmówiłem. Następnie dokumentacja trafiła do lekarza PZU. Stwierdził on jednak, że nie należy mi się nic. Dodam że określił to na odległość. Co mam zrobić aby ubiegać się o odszkodowanie ?

  Avatar
  domek
  Uczestnik

  Musi Pan ubiegać się o to aby zorganizowano badanie namacalne, które potwierdzi uraz.

  Avatar
  karolcia
  Uczestnik

  A ja Ci polecam zgłosić się do firmy odszkodowawczej abyś dostał swoje pieniądze i to w takiej ilości jaka Ci przysługuje.

  Avatar
  Ekspert Helpfind.pl
  Uczestnik

  W pierwszej kolejności musisz zaczekać na decyzję ubezpieczyciela. W niej zawarta będzie ostateczna kwota odszkodowania, a także jej uzasadnienie.
  Na tej podstawie możesz odwołać się. Wystarczy, że poprosisz o komisję lekarską, podczas której lekarz orzecznik osobiście Cie zbada. Nie zapomnij też dołączyć dokumentacji medycznej, która wskazuje na rozmiar urazu. To znacznie ułatwi staranie się o właściwe odszkodowanie.

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.