Odszkodowanie od pracodawcy za uszczerbek na zdrowiu psychicznym

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Odszkodowania komunikacyjne Odszkodowanie od pracodawcy za uszczerbek na zdrowiu psychicznym

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  rakotis 5 lat, 11 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  ilona222
  Uczestnik

  Czy mogę się ubiegać się o odszkodowanie od pracodawcy za uszczerbek na zdrowiu psychicznym? Tydzień temu córka przechodziła na przejściu i wjechał w nią samochod. Na szczęście poza obtarciami i siniakami nic się nie stało. Boi się jednak teraz przechodzić przez jezdnię. Czy jest jakis sens zakladac proces cywilny sprawcy? Nie mam żadnej dokumentacji,(córkę wpisano ze szpitala po 2 godzinach).

  Avatar
  romb
  Uczestnik

  Bez dokumentacji medycznej ubezpieczyciel na pewno odmówi wypłaty świadczenia.

  Avatar
  Jancarz400
  Uczestnik

  Normalnie powinieneś dostać zadośćuczynienie za takie coś i zwrot kosztów za leczenie u psychologa. Tylko musisz na wszystko mieć dokumenty. Wiem co ja przeżywałem z małżonką jak zimą przechodziła na zielonym świetle ale wjechał w nią samochód bo nie dał rady zahamować na śniegu. Żona bała się przechodzić ulicą szczególnie zimą przez długi czas. Co gorsze ubezpieczyciel nawet nie chciał wypłacić żadnych pieniędzy z tego tytułu, jedyne co wypłacił to tak na prawdę koszt lekarstw. Wielka kpina!! Dopiero jak nazbierałem stos pism od lekarzy to łaskawie żona dostała chyba 2 tys. złotych.

  Avatar
  rakotis
  Uczestnik

  A powiedzcie mi państwo do ile lat wstecz można jeszcze coś zdziałać w kwestii odszkodowania z oc? Bo w połowie 2017 roku miałem konkretną stłuczkę ale nawet ni wzywaliśmy policji. Na drugi dzień mnie straszliwie bolała szyja i zakończyło się zwolnieniem L4 na 2 tygodnie bo jakieś mięśnie miałem naciągnięte. Dzisiaj czytałem że to dość powszechny uraz i można normalnie za to uzyskać odszkodowanie. Tylko ja wcześniej tego nie zgłaszałem nigdzie bo nawet nie orientowałem się czy jak policja nie była wzywana to można się ubiegać o jakiekolwiek pieniądze za taki uszczerbek na zdrowiu.

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.