Złamanie nadgarstka z przemieszczeniem odszkodowanie z uczelni

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Szkody osobowe Złamanie nadgarstka z przemieszczeniem odszkodowanie z uczelni

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  Gibsonen 2 lat, 8 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  pawel123
  Uczestnik

  Mam pytanie ważne dosyć, ile za złamanie nadgarstka z przemieszczeniem wynosi odszkodowanie jak jestem ubezpieczony na uczelni?
  Czy aby dostać odszkodowanie to muszę wszystkie przeglądy oraz zdjęcie gipsu wykonać tam gdzie mi zakładali gips? Czy będę mógł sam sobie zdjąć gips ? Jakiego odszkodowania mogę się za to spodziewać?

  Avatar
  milka
  Uczestnik

  Ubezpieczony jesteś w szkole więc nie licz na duzo. Kwota jaką otrzymasz to iloczyn sumy ubezpieczenia i uszczerbku na zdrowiu.

  Avatar
  pawel123
  Uczestnik

  A ile to może być bo nie wiem czy mi sie to bedzie oplacac

  Avatar
  karolek
  Uczestnik

  Przy założeniu, że uszczerbek zostanie wyliczony na 2% a suma ubezpiecznia to 10tys. Odszkodowanie jakie otrzymasz to 20zł.

  Avatar
  Gibsonen
  Uczestnik

  to chyba 200 zł a nie 20 zł? z resztą z tego co mi się wydaje to czasami za 1% uszczerbku wypłacają kilka procent sumy ubezpieczenia więc możesz dostać więcej. tylko musisz dobrze przeczytać swoje warunki ubezpieczenia. Tam znajdziesz taką tabelkę i będzie opisany uraz a obok jest podany % uszczerbku. Ale nie rozumiem jak ma ci się opłacac odszkodowanie? To jak będzie za niskie to go nie weźmiesz??

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.